Poprzedni
Następny

Yamaha YAS-105 – stylowy design i imponujące brzmienie

Nowy soundbar Yamaha – model YAS-105, łączy w sobie dwie cechy, które charakteryzują idealny soundbar. Po pierwsze dzięki kompaktowej, stylowej obudowie nadaje się idealnie, aby umieścić go przed telewizorem. Po drugie, dzięki technologii Air Surround Extreme, otrzymujemy dźwięk przestrzenny kina domowego z jednego urządzenia.

yas105_lifestyle2s

To jednak tylko wstęp do opisu jego wszystkich zalet. Soundbar Yamaha YAS-105 nie tylko można ustawić przed telewizorem, ale i powiesić na ścianie pod ekranem, bo YAS-105 został zaprojektowany zarówno dla tych, którzy mają swój telewizor na szafce/regale, jak i tych, którzy powiesili go na ścianie. Dzięki pomysłowej konstrukcji urządzenie w obu przypadkach będzie wyglądało atrakcyjnie i dostarczało imponujący, przestrzenny dźwięk. O jakość i moc niskich tonów dbają dwa wbudowane subwoofery i technologia Advanced Bass Extension Processing dodatkowo wzmacniające niskie częstotliwości.

Ważną funkcją YAS-105 jest również możliwość przesyłania muzyki do urządzenia za pomocą Bluetooth, dzięki czemu każdy serwis strumieniujący i każda muzyka, którą mamy zapisaną na domowych urządzeniach takich jak telefon, tablet czy laptop może zostać łatwo i bezprzewodowo odtworzona na soundbarze. Również sterowanie urządzeniem YAS-105 jest możliwe z pozycji urządzenia mobilnego – możemy siedząc wygodnie na kanapie zmieniać poziom głośności, wybierać źródła czy przełączać pomiędzy pięcioma trybami dźwięku przestrzennego (Film, Sport, Gry, Muzyka, TV).

yas105blpanelucagbklvss

Zaokrąglony front nadaje całości atrakcyjny wygląd, a obsługę ułatwiają czytelnie oznaczone przyciski i lampki kontrolne informujące o trybie pracy urządzenia. YAS-105 jest już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design i w sklepie internetowym. Do wyboru mamy dwa warianty kolorystyczne: czarny i srebrny.

yas105blic3ucagbklvs

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: