Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD VISO HP 70 - bezprzewodowe słuchawki z tłumieniem hałasu | Kobiecym Okiem

Od 1972 roku NAD Electronics posiada reputację dostawcy bogatego, szczegółowego dźwięku dla entuzjastów muzyki na całym świecie. Kilka lat temu NAD postanowił rozszerzyć swoje portfolio o słuchawki, które w założeniu miały przenieść podejście firmy do dźwięku. Na górze w hierarchii znajdują się bezprzewodowe słuchawki VISO HP 70 z aktywną redukcją szumów, dodatkowo wyposażone w autorską technologię RoomFeel™, która ma za zadanie odtworzyć warunki akustyczne panujące w profesjonalnym pokoju odsłuchowym. Z łatwością wycisz zgiełk świata i oddaj się ulubionej muzyce. Wyposażone w trzy tryby słuchania, Bluetooth® aptX™ HD dla 24-bitowego dźwięku przez Bluetooth®, NAD HP 70 pozwalają słuchać ulubionych piosenek w dowolnym miejscu - zawsze z zachowaniem jakości NAD.

Jakie wrażenie słuchawki NAD VISO HP 70 zrobiły na przedstawicielce płci pięknej? W dzisiejszym filmie Edyta opowie jakie atuty z jej perspektywy posiadają te słuchawki bezprzewodowe z ANC od specjalistów branży Hi-Fi audio. Zapraszamy na film z cyklu "Kobiecym Okiem"

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio Pro A26 - aktywne głośniki stereo | Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki Bluetooth - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

Słuchawki bezprzewodowe - Top Trendy Hi-Fi w 2022 roku | Poradnik Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: