Poprzedni
Następny

[Wideo] Koss TWS150i & TWS250i słuchawki True Wireless – Kobiecym Okiem | Top Hi-Fi

Dzisiaj przed Państwem dwa najnowsze modele bezprzewodowych słuchawek True Wireless od firmy Koss – marki z ponad 60-letnią tradycją i jednego z liderów tej branży. Koss TWS150i oraz TWS250i to słuchawki douszne, które oferują uniwersalne brzmienie, równe w każdym zakresie. Nawet wymagające utwory z głębokim basem i mocno zaakcentowanymi sopranami nie atakują tutaj dźwiękiem, pozwalając w pełni delektować się doskonałym, zrównoważonym brzmieniem – bez niepotrzebnego koloryzowania czy podbijania wybranego pasma.

Te dokanałowe bezprzewodowe słuchawki to idealny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie mobilność, minimalizm, komfort i elegancję – na spacerze, w tramwaju, pracy czy na siłowni. Zapraszamy na nasz materiał z cyklu "Kobiecym Okiem". 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać bezprzewodowe słuchawki True Wireless - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi

 

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

3 modele słuchawek bezprzewodowych, które spodobają się Paniom
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: