Poprzedni
Następny

[Wideo] Jakie słuchawki bezprzewodowe do 1000 zł | Zestawienie Top Hi-Fi

W jednym z ostatnich materiałów wskazaliśmy kilka interesujących modeli słuchawek bezprzewodowych, mieszczących się w kwocie do 500 zł. Dziś rozbijamy drugą skarbonkę i zwiększamy budżet dwukrotnie, tym samym podnosząc poprzeczkę w kwestii dźwięku, wykonania i funkcji proponowanych słuchawek. Zapraszamy Was na zestawienie trzech polecanych modeli słuchawek bezprzewodowych w cenie do 1000 zł, które w 2021 roku będą świetnym wyborem.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Nowe słuchawki Bowers & Wilkins PI5 i PI7 True Wireless ANC | Napisy PL

Słuchawki Gemini czyli True Wireless od Devialet | Prezentacja

Słuchawki bezprzewodowe bluetooth do 500 zł | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: