Poprzedni
Następny

[Wideo] House of Marley Stir It Up Lux – ekologia na topie | Top Hi-Fi & Video Design

Kolejna nowość od House of Marley – gramofon Stir It Up Lux z napędem paskowym i wymienną wkładką Audio-Technica AT-95E z igłą o profilu eliptycznym. Korpus gramofonu w całości wykonany został z bambusa. Nowością jest szklany talerz, dzięki któremu gramofon prezentuje się bardzo elegancko. Więcej o brzmieniu, zastosowanych technologiach i możliwościach połączeniowych, jakie oferuje najnowszy model gramofonu od House of Marley dowiecie się z tego materiału. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.


Zobacz również inne filmy dostępne na kanale Top Hi-Fi

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio, jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

[Wideo] PSB Speakers Alpha IQ vs. KEF LSX II – TOP POJEDYNKI | Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins Factory Tour - Worthing | Seria 800 D4 Signature | Top Hi-Fi

HEGEL H390 – brzmienie, które uzależnia | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Promocja Nowość
Stir It Up

Stir It Up Lux (EM-JT010-SB)

House of Marley
Gramofony
Special Price 1 299 zł Regular Price 1 499 zł i

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: