Poprzedni
Następny

[Wideo] Audio Pro Link 2 - odtwarzacz sieciowy dla systemu stereo | prezentacja Top Hi-Fi

Wśród wielu form odsłuchu muzyki stale rosnącą popularnością cieszy się streaming. Ciężko się temu dziwić, bo wystarczy dostęp do chociażby Spotify'a albo Tidal'a, Bluetooth we wzmacniaczu i tyle. Jednak to konkretnie rozwiązanie ma kilka zasadniczych wad, wśród których na pewno warto wyróżnić większy poziom kompresji czy mocno ograniczony zasięg. Nawet mimo zastosowania kodeków typu aptX jakość w porównaniu do łączności sieciowej jest niższa. Audio Pro Link 2 to nowy streamer szwedzkiej firmy. Na pewno wniesie sporo dobrego do każdego, nawet starszego systemu audio. Dzisiaj poświęcimy mu naszą uwagę, zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Audio Pro A48 – flagowe kolumny aktywne od Szwedów | prezentacja Top Hi-Fi

Bluesound Powernode Edge – jeszcze więcej za jeszcze mniej | prezentacja Top Hi-Fi

Najciekawsze wzmacniacze stereo do 3000 – I połowy 2022 roku | prezentacja i recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design

Przeczytaj też nasze artykuły z obszaru muzyki:

Dowiedz się więcej o sprzęcie audio: 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: