Poprzedni
Następny

Tydzień Dolby Atmos w białostockim salonie

Sala odsłuchowa Białystok

Zapraszamy gorąco wszystkich fanów X muzy do naszej sali odsłuchowej wyposażonej zgodnie ze standardem Dolby Atmos. To jedyne takie miejsce poza sala kinową w Białymstoku.

Nowo otwarty salon przy ulicy Jurowieckiej 19 oferuje miłośnikom dobrego brzmienia wszystko, co technika akustyczna ma obecnie do zaproponowania. Jest pierwszym miejscem w Białymstoku, w którym można się zapoznać z systemem Dolby Atmos.

Sala odsłuchowa Białystok2

Technologia Dolby Atmos, w odróżnieniu od dotychczasowych rozwiązań, oferuje nie tylko dźwięk dookólny, ale prawdziwie sferyczny. Dzięki obsłudze kanałów pionowych odwzorowuje na jakiej wysokości względem widza znajduje się źródło dźwięku. Pozwala to na uzyskanie nieprawdopodobnie naturalnych efektów dźwiękowych w trzech wymiarach.

- W Białymstoku brakowało miejsca, gdzie można byłoby przetestować kino domowe z prawdziwego zdarzenia. Do momentu otwarcia salonu Top Hi-Fi & Video Design białostocczanie mogli usłyszeć Dolby Atmos tylko w kinie. Teraz mogą przekonać się na własne uszy, że najwyższej jakości  kinowe emocje może zabrać ze sobą do domu, bez ustępstw jakościowych i bez kompromisów. – mówi kierownik białostockiego salonu Przemysław Zajczyk.

Yamaha

- Do prezentacji przygotowaliśmy referencyjny amplituner kina domowego MusicCast RX-A3080 z technologią Surround:AI połączony z odtwarzaczem Blu-ray / DVD Yamaha BD-A1060. Zdecydowałem się podłączyć do systemu subwoofer PV1D produkcji Bowers & Wilkins- produkty tej legendarnej firmy były wcześniej niemożliwe do odsłuchania w Białymstoku, głośniki sufitowe również pochodzą od tego samego producenta. Resztę kanałów będzie obsługiwać najnowsza seria 600 Bowers & Wilkins. Zapraszamy wszystkich na projekcję fragmentów filmu w systemie Dolby Atmos. Przygotowaliśmy również do odsłuchów stół słuchawkowy i głośniki bluetooth, zapraszamy do naszego salonu – dodaje.

Bowers&Wilkins seria 600

Tydzień Dolby Atmos  odbędzie się w dniach 26 listopada – 1 grudnia 2018. Salon Top Hi-Fi & Video Design znajduje się w dogodnej lokalizacji w bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta - pięć minut spaceru z przystanku autobusowego Piłsudskiego/Rzeka Biała (dojazd autobusami linii 1, 9, 12, 15, 18, 21, 24, 100, 103 i 106.

Aby być na bieżąco z nowościami i akcjami specjalnymi białostockiego salonu Top Hi-Fi & Video Design, polub jego stronę na Faceboku.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: