Poprzedni
Następny

[Wideo] Thorens TD 402 DD - gramofon z napędem bezpośrednim dla głodnych winyla

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Na rynku jest ogrom modeli, spośród których wyróżnia się z pewnością Thorens TD 402 DD oferujący bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Jest przy tym urządzeniem w części automatycznym, co może się okazać mocnym argumentem zakupowym dla osób, które obawiają się obsługi modeli w pełni manualnych. Zapraszamy na film poświęcony temu gramofonowi.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać gramofon - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Jak wybrać zestaw stereo - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Akcesoria do gramofonu - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę | Poradnik


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: