Poprzedni
Następny

Test głośnika Devialet Phantom Reactor 900

Phantom REACTOR

Reactor to kolejny doskonały produkt Devialeta” – stwierdził Tomasz Karasiński na łamach bloga stereolife.pl, testując model Phantom Reactor 900. Przekonajmy się zatem, co skłoniło autora do takiego wniosku.

Devialet za sprawą modelu Phantom Reactor jeszcze raz udowadnia, że nie boi się iść pod prąd, a konstrukcja na nowo wyznacza poziom możliwości głośnika bezprzewodowego. Znakomita wydajność sprawia, że dla użytkowników pojawia się okazja do ponownego odkrycia emocjonującego, potężnego dźwięku i poczucia jego fizycznego efektu.

Jak możemy przeczytać na stronie stereolife.pl, „u Devialeta mamy szansę zobaczyć zupełnie inny świat. Świat, w którym luksusowy zestaw stereo składa się z jednego, płaskiego, srebrnego klocka przypominającego coś w rodzaju kosmicznego panelu sterowania inteligentnym domem”.

Autor zaznaczył, że „Reactor to kolejny doskonały produkt Devialeta”, przekonując, że „Francuzi proponują nam coś innego – dwa niewielkie, ale piękne, świetnie wykonane, luksusowe głośniki, które zamiast zagracać nasz salon i zbierać kurz, wkomponują się w jego wystrój bez najmniejszego problemu”.

Phantom REACTOR

To, co także wyróżnia Reactora, to dźwięk, który „będzie właściwie taki sam”, a „może nawet bardziej dynamiczny i imponujący, szczególnie biorąc pod uwagę kompaktowe rozmiary głośników i ich atomowe uderzenie”.

„Tak, jak ze wszystkimi produktami francuskiej firmy, przez cały czas towarzyszy nam wrażenie obcowania z czymś niezwykle stylowym, nowoczesnym i luksusowym. Tych doświadczeń nie da się przełożyć na papier ani obejrzeć na zdjęciach. Aby w pełni zrozumieć magię testowanego systemu, trzeba się nim po prostu chwilę pobawić”.

O wspomnianej magii modelu Reactor 900 można przekonać się osobiście w salonach Top Hi-Fi & Video Design, natomiast do pełnego testu odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: