Poprzedni
Następny

Soundbary Yamaha z obsługą serwisów muzycznych Tidal i Deezer

Yamaha udostępniła najnowszą aktualizację oprogramowania, przeznaczoną dla soundbarów MusicCast YSP-5600, MusicCast YSP-2700, MusicCast YSP-1600, MusicCast SRT-1500 i MusicCast YAS-306. Po jej zainstalowaniu użytkownicy będą mogli cieszyć się możliwością obsługi serwisów muzycznych Tidal i Deezer.

Soundbary Yamaha z obsługą serwisów muzycznych Tidal i Deezer

Yamaha udostępniła najnowszą aktualizację oprogramowania. Opracowana z myślą o cyfrowych projektorach dźwięku i soundbarach z rodziny MusicCast, pozwala wzbogacić je o najnowsze funkcje i udoskonala wydajność urządzeń. Najważniejszą zaletą aktualizacji jest wsparcie dla internetowych serwisów muzycznych Tidal i Deezer:  teraz użytkownicy posiadający konta w wymienionych serwisach mogą cieszyć się muzyką z całego świata, wygodnie sterując odtwarzaniem ze swojego smartfona.

Posiadacze modeli MusicCast YSP-5600, MusicCast YSP-2700, MusicCast YSP-1600, MusicCast SRT-1500 i MusicCast YAS-306 już teraz mogą sprawdzić w swoich urządzeniach dostępność aktualizacji. Można to zrobić poprzez aplikację MusicCast Controller lub pilotem, w menu urządzenia. Aktualizację oprogramowania najłatwiej jest wykonać przez internet, jeśli soundbar jest podłączony do sieci. W razie braku połączenia soundbara z siecią, aktualizacji można też dokonać za pomocą pamięci USB zgrywając na nią oprogramowanie dostępne już na stronach firmy Yamaha. Stosowne informacje znajdują się w instrukcjach obsługi urządzeń.

https://europe.yamaha.com/en/support/updates/index.html

Tidal jest globalną platformą rozrywkową stworzoną dla fanów przez artystów z całego świata. Użytkownicy serwisu mogą cieszyć się muzyką hi-fi w jakości CD, wideo high-res oraz możliwością odkrywania nowych artystów za pomocą Tidal Rising oraz poznawania unikatowych doświadczeń poprzez Tidal X. Serwis dostępny jest w ponad 52 krajach i oferuje przeszło 46 milionów utworów oraz blisko 160 tys. wysokiej jakości filmów.

Internetowy serwis Deezer pozwala słuchać muzyki w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu. Dzięki niemu użytkownik korzystając ze swojego komputera, tabletu lub smartfona zyskuje dostęp do ponad 40 milionów utworów. Rozwiązanie to pozwala zgromadzić w jednym miejscu wszystkie swoje nagrania i zabrać ze sobą całą bibliotekę muzyczną.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: