Poprzedni
Następny

Road Show Stax – umów się na odsłuch już dziś!

Stax to renomowana na rynku hi-fi marka, która słynie z produkcji słuchawek elektrostatycznych i wzmacniaczy słuchawkowych. O walorach urządzeń japońskiego producenta będzie można osobiście przekonać się w trakcie Road Show Stax. Podczas tego specjalnego wydarzenia w pięciu wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design, od maja do sierpnia, prezentowane będą wszystkie urządzenia marki Stax znajdujące się w naszej ofercie.

Road show Stax – umów się na odsłuch już dziś!

Słuchawki elektrostatyczne Stax wraz z zaawansowanymi wzmacniaczami słuchawkowymi tej marki będzie można posłuchać podczas Road Show Stax w następujących salonach Top Hi-Fi & Video Design:

  • Białystok 20.05 – 3.06, ul. Jurowiecka 19, tel. 85 722 29 02, 519 073 470
  • Szczecin 10.06 – 24.06, al. Papieża Jana Pawła II 47, tel. 91 422 70 03
  • Lublin 1.07 – 15.07, ul. Fabryczna 2 - Galeria Gala, tel. 81 531 78 51
  • Łódź 22.07 – 12.08, ul. płk. Jana Kilińskiego 138 lok. 247, tel. 42 637 20 06
  • Kraków 19.08 – 31.08, ul. Chodkiewicza 4, tel. 12 421 38 42

Podczas trwania eventu w naszych salonach będą czekać na Ciebie także atrakcyjne, indywidualne promocje na słuchawki i wzmacniacze marki Stax. Więcej dowiesz się wyłącznie na miejscu – od Ekspertów Dobrego Brzmienia.

Słuchawki elektrostatyczne

Stax określa swoje słuchawki elektrostatyczne jako „earspeakers”, nawiązując do klasycznych kolumn głośnikowych, i to tych z górnej półki. Są to zaawansowane technicznie konstrukcje, wzorowane na legendarnych już dziś modelach. Cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród melomanów, ale także profesjonalistów z całego świata, którzy na co dzień pracują również w studiach nagraniowych.

Wzmacniacze słuchawkowe

Wśród wzmacniaczy słuchawkowych Staxa można znaleźć zarówno modele tranzystorowe, jak i lampowe. Zapewniają wysoką wierność przetwarzania sygnału audio, bez kompromisów. Zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o współpracy w duecie ze słuchawkami elektroakustycznymi japońśkiego producenta, dostarczając niezapomniane wrażenia dźwiękowe.

Zapraszamy do salonów

W celu potwierdzenia dostępności wybranego urządzenia marki Stax i zapisania się na odsłuch, prosimy o kontakt bezpośredni z wybranym salonem Top Hi-Fi & Video Design.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: