Poprzedni
Następny

PSB Speakers zaprezentowało nową generację kolumn z serii Imagine

PSB Speakers przedstawiło na targach Audiofest w Toronto kolumny głośnikowe z najnowszej odsłony cenionej serii Imagine. W jej skład wchodzą trzy modele – podstawkowy B50 oraz dwa podłogowe: T65 i T54. Najnowsze głośniki łączą eleganckie wzornictwo, dźwięk klasy premium oraz bezkompromisową wartość.

PSB Speakers zaprezentowało nową generację kolumn z serii Imagine

Seria Imagine odzwierciedla niezachwiane zaangażowanie marki PSB w projektowanie światowej klasy głośników, spełniając najwyższe standardy pod jakości i wydajności. Łącząc wyrafinowany, naturalny dźwięk i wyjątkowy stosunek wydajności do ceny, seria Imagine pozwala entuzjastom muzyki i audiofilom cieszyć się dźwiękiem premium bez kompromisów.

Wiodące technologie

Wszystkie nowe modele odziedziczyły flagowe technologie z innych serii. Zaawansowana konstrukcja zwrotnicy oraz przetworniki zostały bezpośrednio zaczerpnięte z flagowej linii Synchrony. Oznacza to, że woofery i jednostki średniotonowe wykorzystują tkane membrany z włókna węglowego, natomiast tytanowa kopułka wysokotonowa jest tłumiona Ferrofluidem i wyposażona w magnes neodymowy. Fazowane krawędzie oraz aluminiowe akcenty nawiązują z kolei do głośników PWM, podczas gdy przemyślane rozwiązania inżynieryjne zapożyczono z kolumn Alpha, aby zapewnić charakterystyczny dla marki dźwięk „True to Nature”.

Flagowe kolumny podłogowe Imagine T65

PSB Speakers zaprezentowało nową generację kolumn z serii Imagine

T65 to flagowy model nowej odsłony serii Imagine. Wyróżnia się zaawansowanymi technologiami, atrakcyjnym wzornictwem oraz niezrównaną wydajnością. Projektanci wyposażyli tę kolumnę w 1-calową kopułkę wysokotonową, 5,25-calowy przetwornik średniotonowy oraz dwa 6,5-calowe głośniki niskotonowe.

Od strony technicznej T65 jest konstrukcją 3-drożną z podwójnym układem bass reflex, integrując sparowane tylne porty szczelinowe i skrupulatnie dostrojone komory głośników niskotonowych. Konstrukcja zwrotnicy wykorzystuje naturalne punkty wycofania każdego przetwornika, zapewniając precyzyjną kontrolę nad dźwiękiem. Rezultatem jest wyjątkowa zdolność do oddania niskich częstotliwości, przy jednoczesnym zachowaniu szerokiej sceny dźwiękowej.

Wolnostojące kolumny podłogowe Imagine T54

PSB Speakers zaprezentowało nową generację kolumn z serii Imagine

Drugim nowym modelem podłogowym jest smukła 3-drożna kolumna T54, która skrywa starannie wykonaną 1-calową kopułkę wysokotonową, 4-calowy przetwornik średniotonowy i parę 5,25-calowych głośników niskotonowych. Podobnie jak większy wolnostojący model, tak i T54 wyposażony jest w podwójny układ bass. Kolumny prezentują szeroki zakres częstotliwości i precyzyjne obrazowanie, zapewniając wciągające wrażenia słuchowe.

Podstawkowe kolumny B50

PSB Speakers zaprezentowało nową generację kolumn z serii Imagine

Nową generację kolumn Imagine uzupełnia podstawkowy model B50. W kompaktowych rozmiarach mieszczą się 1-calowy głośnik wysokotonowy i 5,25-calowy przetwornik niskotonowy. Te 2-drożne kolumny z bass-reflex są w stanie wypełnić każdą przestrzeń harmonijnym, naturalnym dźwiękiem z głębokim basem.

Dostępność

Kolumny z serii Imagine są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz satynowej bieli. Można się ich spodziewać w salonach Top Hi-Fi & Video Design jeszcze w tym roku.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: