Poprzedni
Następny

Produkty Audio Pro Business w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Instalacje audio i audio-wideo to kategorie, które nieustannie się rozwijają. Podążając za trendami powiększamy naszą ofertę produktów instalacyjnych o sprzęt marki Audio Pro Business. Z wykorzystaniem modeli, które znajdują się w jej portfolio można szybko i wygodnie stworzyć system nagłośnienia, który sprawdzi się doskonale m.in. w sklepach, salach fitness, siłowniach czy restauracjach.

Audio Pro Business

Oferta Audio Pro Business obejmuje 3 szerokopasmowe głośniki instalacyjne SP-1, SP-3 i SPW-5, a także dwa subwoofery SUB-1 i SUB-3, kontroler głośności VOL-1 i transmiter TX-1. Całości dopełniają wsporniki WAB-1 i WAB-3, które pozwalają na montaż odpowiednio modelu SP-1 i SP-3 na ścianie lub suficie. Dzięki maksymalnie sześciu różnym strefom głośności można stworzyć system nagłośnienia perfekcyjnie dopasowany do każdego wnętrza i potrzeb użytkowników.

Szybki montaż

Czym wyróżniają się produkty spod szyldu Audio Pro Business? Przede wszystkim są to modele, których instalacja jest wyjątkowo szybka. Tam, gdzie do zainstalowania klasycznego zestawu nagłośnienia potrzeba kilku dni, system bazujący na sprzęcie marki Audio Pro Business zainstalujemy już nawet w kilka godzin. Model SPW-5 to konstrukcja przeznaczona do montażu na ścianie lub na suficie, natomiast głośniki SP-1, SP-3 oraz subwoofery SUB-1 i SUB-3 można mocować do istniejących już szyn oświetleniowych, co znacznie przyspiesza proces instalacji.

Audio Pro Business

Bezprzewodowo i bez zakłóceń

Urządzenia wchodzące w skład systemu Audio Pro Business pracują bezprzewodowo na innej częstotliwości niż popularne sieci Wi-Fi – wykorzystują pasmo DECT (1,9 GHz). Dzięki temu charakteryzują się jeszcze większym zasięgiem, a do tego nie mają problemów z zakłóceniami, które mogą pochodzić od przepełnionej rozmaitymi urządzeniami internetowej sieci bezprzewodowej czy innych systemów pracujących na częstotliwościach radiowych w popularnym paśmie 2,4 GHz. To wszystko sprawia, że nagłośnienie oparte na sprzęcie Audio Pro Business świetnie sprawdzi się nawet w dużych powierzchniach handlowych.

Audio Pro Business

Łatwa rozbudowa

Rozwiązanie, jakie proponuje szwedzki producent jest wyjątkowe także pod względem prostoty skalowania, co pozwala łatwo dopasować nagłośnienie do wielkości każdego pomieszczenia. Do mniejszych wnętrz, takich jak kawiarnia czy butik wystarczy kilka głośników (np. SP-3), subwoofer (np. SUB-3) oraz nadajnik TX-1 i regulator głośności VOL-1. Chcąc rozbudować system, np. wraz z przyszłą rozbudową powierzchni sklepu czy biura, wystarczy dodać do niego kolejne głośniki oraz ewentualnie kolejne transmitery (dla zapewnienia lepszego zasięgu transmisji sygnału) i kontrolery głośności (dla większej wygody obsługi systemu z różnych miejsc). Co warte podkreślenia, transmiter TX-1 może współpracować w ramach jednego systemu nawet z 32 urządzeniami (włączając w to rozmaite głośniki Audio Pro Business i bezprzewodowy kontroler głośności VOL-1).

Audio Pro Business

Nowoczesny design i świetne brzmienie

Wszystkie produkty Audio Pro Business charakteryzują się nowoczesnym, a jednocześnie minimalistycznym skandynawskim designem. Dzięki temu pasują do każdego rodzaju wnętrza, nie odciągając uwagi od jego wystroju, a przy okazji mogą współistnieć z już istniejącą już instalacją oświetleniową. System nagłośnienia Audio Pro Business to jednak nie tylko wyjątkowe wzornictwo, ale także – dzięki zaawansowanym wzmacniaczom klasy D i układom DSP – wysokiej jakości brzmienie.

Audio Pro Business

Zapraszamy do salonów

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat nagłośnienia instalacyjnego i poznać bliżej ofertę Audio Pro Business? Zachęcamy zatem do śledzenia naszej strony internetowej, a także do wizyty w najbliższym salonie Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu Specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem i pomogą w stworzeniu systemu nagłośnienia na miarę Twoich potrzeb.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: