Poprzedni
Następny

Douszne i nauszne słuchawki Musical Fidelity

Musical Fidelity rozszerza swoją ofertę słuchawek. Po rewolucyjnych EB-50, brytyjski producent wprowadza kolejny douszny model, EB-33, a także pierwsze autorskie słuchawki nauszne – MF-100.

 

Założyciel firmy Musical Fidelity, Antony Michaelson, od samego początku dążył do tego, aby dostarczyć nabywcom urządzenia audio, które będą zapewniały najwyższej jakości dźwięk, pozostając przy tym przystępnymi cenowo. Najnowsze słuchawki, MF-100i EB-33, nawiązują do dziedzictwa Musical Fidelity i zapewniają naturalne brzmienie, pozostając przy tym bardzo atrakcyjną cenowo propozycją.

eb33_mf100

Słuchawki nauszne Musical Fidelity MF-100

Słuchawki MF-100 to konstrukcja zamknięta, w której za wysoką jakość dźwięku odpowiadają opracowane od podstaw 41-mm przetworniki dynamiczne z neodymowymi magnesami. Głośniki od uszu słuchacza oddziela specjalnie opracowany, w pełni transparentny dla dźwięku materiał. Wokół niego umieszczono ergonomicznie zaprojektowane nauszniki, które tworzą uszczelnienie pozwalające uzyskać głęboki, mocny i czysty bas. Kołnierz uszczelniający pełni także rolę skutecznej izolacji przed hałasem. Nauszniki wykonane zostały ze skóry, co dodatkowo podnosi komfort użytkowania MF-100. Ponadto do każdego egzemplarza producent dołącza także komplet nauszników wykonanych z Alcantary. W codziennym użytkowaniu wygodę współpracy z telefonami i odtwarzaczami przenośnymi zwiększa przewód o długości 1,3 m, na którym umieszczono mikrofon z pilotem zdalnego sterowania służącym do aktywowania/kończenia połączeń i obsługi odtwarzania muzyki.

Słuchawki douszne Musical Fidelity EB-33

Drugą z nowości są słuchawki douszne EB-33, które podobnie jak MF-100, zapewniają naturalne brzmienie, a przy tym są komfortowe i wytrzymałe. Opracowane od podstaw przetworniki z neodymowymi magnesami zapewniają szerokie pasmo przenoszenia i wyróżniają się płaską charakterystyką oraz niskimi zniekształceniami. EB-33 zapewniają przy tym wysoką czułość, a materiał muzyczny prezentowany jest z niemal rzeczywistą neutralnością. Słuchawki wyróżniają się ergonomicznym projektem, dzięki czemu z łatwością integrują się z kanałem dousznym. Ponieważ podstawą poprawnego działania słuchawek dousznych jest dopasowanie właściwości akustycznych słuchawek do uszu, EB-33 dostarczane są z zestawem 9 różnych końcówek, co każdemu użytkownikowi pozwala znaleźć optymalną końcówkę. Słuchawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w przewód o długości 1,2 m z wbudowanym pilotem z funkcją startu i pauzy odtwarzania muzyki.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: