Poprzedni
Następny

Nowe bezprzewodowe słuchawki Bowers & Wilkins – model Px7 S2

Bowers & Wilkins, renomowany brytyjski producent audio, wprowadził nowe słuchawki bezprzewodowe klasy premium z ANC – Px7 S2. Nowa konstrukcja jest następcą wielokrotnie nagradzanego modelu PX7 i wprowadza liczne udoskonalenia, dzięki czemu słuchacze mogą cieszyć się niezwykle szczegółowym, naturalnym i wciągającym dźwiękiem – zgodnym z zamierzeniami artysty.

Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins Px7 S2

Nowy punkt odniesienia

Bowers & Wilkins opracowano w oparciu o całkowicie nową platformę akustyczną, zaprojektowaną w celu zapewniania niezrównanej jakości dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Skrywa ona nowo opracowane, unikatowe 40-milimetrowe przetworniki z membraną z biocelulozy stworzone z myślą o wymagających użytkownikach.

Przetworniki charakteryzują się ultraszybką reakcją, co pozwala im wiernie odtworzyć każdy niuans muzycznego utworu. Jednocześnie zachowują wyjątkowo niski poziom zniekształceń, co przekłada się na bardziej precyzyjną prezentację dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Jednostki napędowe są również starannie ulokowane pod odpowiednim kątem wewnątrz każdego z nauszników, aby zapewnić bardziej naturalną i wciągającą scenę dźwiękową.

Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins Px7 S2

Słuchawki nauszne Bowers & Wilkins Px7 S2 są także wyposażone w adaptacyjną technologię bezprzewodową Qualcomm aptX, która automatycznie optymalizuje bezprzewodową transmisję muzyki z kompatybilnych telefonów, tabletów i komputerów. Mogą pochwalić się także formatami aptX Adaptive i aptX HD.

W połączeniu z wydajnym, autorskim procesorem DSP (Digital Signal Processing) gwarantuje to znakomitą jakość 24-bitowego dźwięku o wysokiej rozdzielczości z serwisów strumieniowych. Istnieje też możliwość połączenia przewodowego poprzez złącza USB-C i mini-jack 3,5 mm, a odpowiednie kable znajdują się w dołączonym do zestawu futerale.

Doskonała izolacja

Inżynierowie Bowers & Wilkins niestrudzenie pracowali nad udoskonaleniem funkcji redukcji szumów w Px7 S2. Efektem jest opracowana technologia ANC, która skutecznie tłumi niepożądany hałas bez uszczerbku na muzykalności.

Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins Px7 S2

Sześć ulepszonych mikrofonów o wysokiej wydajności współpracuje ze sobą, aby uzyskać najlepsze rezultaty: dwa mierzą moc wyjściową każdego napędu, kolejne dwa reagują na hałas z otoczenia, a dwa ostatnie odpowiadają za wyjątkową czystość głosu. Staranne rozmieszczenie i pochylenie tych mikrofonów zwiększa skuteczność działania nawet w najbardziej hałaśliwych środowiskach.

Komfort użytkowania

Bowers & Wilkins Px7 S2 to również przełom w zakresie komfortu użytkowania. Słuchawki współpracują bezpośrednio z aplikacją Bowers & Wilkins Music App. Dzięki niej można sparować Px7 S2 z urządzeniem mobilnym, dostroić dźwięk za pomocą regulowanego korektora, monitorować poziom naładowania słuchawek oraz aktywować lub dezaktywować tryb Ambient Pass-Through, który umożliwia wyraźne słyszenie dźwięków zewnętrznych, bez konieczności zdejmowania słuchawek.

Obsługę ułatwiają też przyciski na każdej ze słuchawek, gwarantując pełną kontrolę nawet bez aplikacji i możliwość bezproblemowego uruchamiania asystenta głosowego. Czas pracy baterii na jednym ładowaniu wynosi 30 godzin, a już 15 minutowe ładowanie wystarczy na 7 godzin słuchania muzyki.

Słuchawki bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins Px7 S2

Na uwagę zasługuje także nowa konstrukcja została, która zaprojektowana z myślą o wygodnym, długotrwałym użytkowaniu, w czym pomagają smukły profil, mniejsza waga w stosunku do poprzednika i luksusowe muszle nauszne wypełnione pianką z efektem pamięci. Całość przekłada się na najwyższy komfort użytkowania, niezależnie od tego, jak długo słuchasz.

„Jestem niezwykle dumna z naszych nowych słuchawek Px7 S2. Są one niezwykle wygodne, pięknie wyglądają i świetnie brzmią. To idealny sposób na zabranie ze sobą prawdziwego dźwięku gdziekolwiek jesteś” – przyznała Stephanie Willems, prezes Bowers & Wilkins.

Słuchawki nauszne z ANC Bowers & Wilkins Px7 S2 będą dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design w trzech eleganckich wersjach kolorystycznych: szarej, niebieskiej i czarnej.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: