Poprzedni
Następny

Masz kod na 3 miesiące darmowego Tidala – jak skorzystać?

Tidal logo

Tidal od dawna stawia na bezstratne strumieniowanie: opcja Tidal Hi-Fi, którą można uzyskać za pomocą naszego kodu, pozwala na odtwarzanie muzyki zapisanej w bezstratnym formacie FLAC oraz technologię MQA (Master Quality Authenticated), dzięki której możemy słuchać muzyki zgodnie z założeniem artysty. Bezstratny streaming oferowany przez Tidal to najczęściej dźwięk o parametrach 24-bit/96kHz, chociaż w bazie znajdują się albumy w jakości nawet 24-bit/192kHz.

Wydaje się, że skorzystanie z darmowego kodu na trzymiesięczne korzystanie z usług serwisu TIDAL jest proste - i jest, tylko trzeba zrobić to we właściwy sposób. Należy robić to przez przeglądarkę internetową, a nie przez aplikację na smartfon.

"Dlaczego przez przeglądarkę, a nie przez aplikację?" – zapytają niektórzy.

Dlatego, że aplikacja łączy się z operatorem komórkowym i jeśli trafisz na promocję, to dostaniesz trzy miesiące gratis, jednak będzie to dostęp do plików w standardowej jakości, podczas gdy nasz kod zapewnia 3-miesięczny darmowy dostęp do najwyższej możliwej jakości oferowanej przez TIDALa.

Masz kod na 3 miesiące darmowego Tidala – jak skorzystać?

Dlaczego o tym wspominam? Ponieważ kody, jakie znajdują się w pudełkach ze słuchawkami lub komponentami audio, są możliwe do realizacji TYLKO z nowymi kontami. Jeśli wcześniej dokonasz rejestracji przez aplikację na smartfonie, to aby skorzystać z kodu, będziesz potem musiał założyć nowe konto na Tidalu, ponieważ istniejącego nie da się doładować na kolejne 3 miesiące za pomocą naszego kodu.

Zaczynajmy!

Tidal

Nie daj się skusić na wyeksponowane przyciski dotyczące darmowego okresu próbnego,  chcesz skorzystać z kodu na 3 miesiące gratis. Jeśli klikniesz w 30-dniowy okres próbny, po jego zakończeniu ponownie będziesz musiał założyć nowe konto, ponieważ nasze kod działają TYLKO z nowymi kontami.

Odszukaj na dole strony głównej serwisu opcję „Zrealizuj voucher” i w nią kliknij.

Tidal

Następnie wprowadź kod otrzymany wraz z zakupionym sprzętem i kliknij kontynuuj.

Tidal

Pojawi się ekran sprawdzający, czy nie jesteś botem (a tak naprawdę to jest pomoc dla AI, która będzie wykorzystana w przyszłości w autonomicznym samochodzie).

Tidal

Po pozytywnym przejściu przez weryfikację pojawi się ekran informujący o przyszłym planie taryfowym, który wejdzie w życie po zakończeniu darmowego okresu testowego.

Tidal

Następnym krokiem jest podanie adresu mailowego.

Tidal

Przedostatnim krokiem dzielącym nas od radości strumieniowania w jakość Hi-Fi jest wpisanie hasła oraz daty urodzenia.

Tidal

Ostatnim jest podanie danych do pobrania płatności. Można płacić za pomocą karty kredytowej lub Paypal. Po uzupełnieniu formularza lub zatwierdzenia płatności w Paypalu pojawi się ekran powitalny.

Tidal

Swoją subskrypcję możesz sprawdzić po zalogowaniu do serwisu przez przeglądarkę internetową, klikając w trzy kropeczki, a następnie „zarządzaj subskrypcjami”.

Tidal

Tidal

Po kliknięciu w kafelek „subskrypcja: wyświetli się informacja, kiedy zostanie naliczone pierwsza opłata, jej wysokość oraz typ abonamentu.

Tidal

Koniec! Ciesz się muzyką najwyższej jakości, zupełnie za darmo, przez 3 miesiace.

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: