Poprzedni
Następny

Magico S3 Mk II – premierowy pokaz w Top Hi-Fi & Video Design

W warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 odbył się premierowy pokaz najnowszych wolnostojących kolumn głośnikowych Magico S3 Mk II. Prezentację uświetnił założyciel i główny projektant firmy Magico – Alon Wolf.

Magico S3 MKII - premierowy pokaz w Top Hi-FI & Video Design

22 maja br. w salonie Top Hi-Fi & Video Design w Warszawie przy ul. Gen. Andersa 12 odbył się premierowy pokaz wolnostojących kolumn głośnikowych Magico S3 Mk II. Prezentacja była doskonałą okazją do tego, aby w miłej domowej atmosferze poznać możliwości dźwiękowe tej najnowszej konstrukcji. Spotkanie uświetnił Alon Wolf, założyciel i główny projektant firmy Magico, który osobiście przedstawił model S3 Mk II.

Magico S3 MKII - premierowy pokaz w Top Hi-FI & Video Design

Magico to bezkompromisowy producent kolumn głośnikowych, który wyznacza kierunek rozwoju dla całej branży. Każdy produkt z logo Magico oczarowuje pięknym i niezwykle naturalnym dźwiękiem oraz szerokim wykorzystaniem unikatowych rozwiązań. Potwierdzeniem tej tezy są najnowsze wolnostojące kolumny głośnikowe S3 Mk II. Ten 3-drożny model łączy innowacyjną stylistykę z najlepszymi rozwiązaniami technicznymi, m.in. szerokim zastosowaniem aluminium w konstrukcji kolumny  głośnikowej, wykorzystaniem autorskiej kopułki z berylową membraną pokrytą diamentową powłoką i opatentowanego głośnika średniotonowego z membraną wykonaną z wielościennych nanorurek węglowych i warstwy nanografenu XG.

Więcej informacji o najnowszym modelu Magico można znaleźć na stronie internetowej https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podlogowe/magico-s3-mk-ii-m-cast.html

Magico S3 MKII

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: