Poprzedni
Następny

Luty 2021: najciekawsze nowości na popularnych platformach VOD

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Obejrzeliście już wszystkie nowości na HBO GO i Netflix? Jeśli tak, to czas zanurkować w najświeższych propozycjach innych platform streamingowych, które są dostępne w naszym kraju. Znajdziecie wśród nich między innymi świetną rozrywkę od Guy’a Richie, nowy film Agnieszki Holland i adaptację jednego z najpopularniejszych komiksów na świecie. Gotowi? Zobaczcie, co w lutym warto zarzucić na swoje kino domowe!

Yamaha SR-C20A

Listy do M. 4 / Player.pl

Tego filmu raczej nie trzeba przedstawiać nikomu, kto w ostatnich latach śledził to, co w polskim kinie piszczy. “Listy do M. 4” to kolejna część kultowej świątecznej komedii romantycznej, którą pokochały miliony kinomanów – część fanów uważa wręcz, że jest to polskie “To właśnie miłość”. Czego możemy spodziewać się po tym filmie? Wszystkiego! Znajdziecie tu niespodziewane zauroczenia, przypadkowe spotkania, które odmieniają życie, oraz zerwane zaręczyny, a wszystkie te wydarzenia obudzą w bohaterach sagi potrzebę kolejnej redefinicji pojęcia “miłość”.

Szarlatan / VOD.pl

Agnieszka Holland nie próżnuje. “Szarlatan” to jej nowy film, który w całości powstał w Czechach i został obsadzony czeskimi aktorami. Historia opowiada o czechosłowackim uzdrowicielu Janie Mikolášku, którego dokonania z lat 30., 40. i 50. ubiegłego wieku trzęsły okolicznym społeczeństwem. Jedni go uwielbiali, inni nazywali szarlatanem i unikali, jednak mimo to Mikolášek cieszył się uznaniem wielu ludzi, w tym wysoko urodzeni bogacze. W ciągu lat swojej zielarskiej działalności mężczyzna stał się swego rodzaju celebrytą, o którym słyszał prawie każdy Czechosłowak.


Doskonale dobrany zestaw kina domowego? Do takich na pewno będzie należał system oparty na najnowszym RX-A2A. Sprawdź propozycje naszych zestawów i wybierz najlepszą dla siebie opcję.


Snoopy i jego show / AppleTV+

“Fistaszki” to kultowy komiks dla dzieci, który, wychodząc przez całe pięćdziesiąt lat (1950-2000) wychował kilka pokoleń dzieci. Teraz AppleTV+ zaprasza na serial animowany poświęcony pieskowi Snoopiemu i brygadzie jego mądrych dzieciaków. Krzywicie się, że to bajka dla dzieci? Nic bardziej mylnego – założymy się, że również dorośli wyniosą z niej dużo dobrego i zaśmieją się na niektórych żartach. Sprawdźcie, a nie pożałujecie!

Bliss / Amazon Prime Video

“Bliss” to dramat science-fiction, w którym zobaczycie m.in. Owena Wilsona i Salmę Hayek. Akcja śledzi gościa, który w krótkim odstępie czasu musiał stawić czoła dwu tragediom – rozwodowi i utracie pracy. Kiedy wydaje mu się, że już nic ciekawego go nie czeka, poznaje bardzo nietypową kobietę, która oznajmia mu, że życie to symulacja, a ona może pokazać mu dowody na poparcie swojej teorii. 

Tajemniczy Ogród / OrangeTV Go

Kto nie wie, czym jest “Tajemniczy Ogród”, ten prawdopodobnie nigdy nie był dzieckiem. Ta bestsellerowa książka autorstwa Frances Hodgson Burnett z 1911 roku doczekała się już kilku ekranizacji, w tym jednej spod mistrzowskiej ręki Agnieszki Holland (1993 r.). W ubiegłym roku doczekaliśmy się kolejnej adaptacji opowieści o niezwykłej dziewczynce, która zostaje wysłana do wielkiej posiadłości swojego wiecznie nieobecnego wuja (Colin Firth), w której mieszka także jego niepełnosprawny syn. Co tu dużo mówić, “Tajemniczy Ogród” zawsze warto obejrzeć – niezależnie od tego, ile lat wskazuje nasza metryka.


Przy oglądaniu dobrego filmu czy serialu warto zadbać nie tylko o oprawę wizualną, ale także tę dźwiękową. W wyborze optymalnego systemu stereo lub zestawu kina domowego pomogą nasze poradniki:


Gniazdo / OrangeTV Go

“Gniazdo” to trzymający w napięciu dramat z zeszłego roku ze świetną kreacją aktorską Jude'a Law. Fabuła śledzi Rory’ego, którego życiem rządzi miłość do pieniędzy i wysokiej pozycji społecznej. Kiedy dostaje ofertę świetnej pracy w Londynie, przyjmuje ją bez wahania, lecz szybko okazuje się przeprowadzka to początek przedziwnego labiryntu kłamstw, intryg i problemów w jego – tylko pozornie – doskonałym związku małżeńskim.

A jeżeli szukasz sprzętu audio i masz pytania na jego temat, skontaktuj się z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design – nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: