Poprzedni
Następny

Dodatkowe rabaty w Top Hi-Fi & Video Design

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Sieć specjalistycznych salonów z wysokiej klasy sprzętem audio Top Hi-Fi & Video Design do końca marca 2021 proponuje dodatkowe rabaty na akcesoria przy zakupie dowolnego zestawu stereo.

Z radością wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów i oznajmiamy, że do końca marca 2021 podczas zakupu dowolnego zestawu stereo można uzyskać rabat 20% na akcesoria.

Szczególnej uwadze polecamy listwę zasilającą IsoTek EVO3 Polaris z unikatowym systemem zabezpieczenia sekwencyjnego. To praktyczne, a zarazem ekonomiczne usprawnieniem dowolnego systemu audio lub audiowizualnego. Dodatkowo IsoTek EVO3 Polaris oferujemy w zestawie z EVO3 Initium. Podstawowym kablem zasilającym, zaprojektowanym specjalnie z myślą o zapewnieniu jak najwyższej wydajności w rozsądnym przedziale cenowym.

Akcesoria to nie tylko listwy i kable zasilające, ale również przewody głośnikowe. Do naszych zestawów rekomendujemy Rocket 33 firmy Audioquest. To doskonały 6 żyłowy przewód głośnikowy wykonanych z miedzi lgc. Jest dostępny z rolki i wykończony kolorowa otuliną dla uatrakcyjnienia wyglądu.

Akcja obejmuje zarówno zestawy stereo zakupione w naszym sklepie internetowych, jak i stacjonarnie w 18 salonach na terenie całego kraju. Zapraszamy!

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: