Poprzedni
Następny

HiFi Rose – nowa marka w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Do bogatej oferty sprzętu audio-wideo dostępnej w Top Hi-Fi & Video Design dołączyły urządzenia marki HiFi Rose. W sprzedaży dostępne są cztery designerskie, a jednocześnie świetnie brzmiące i funkcjonalne modele – odtwarzacze sieciowe RS250 i RS150B (wersja z przetwornikiem C/A od ESS Technology), wzmacniacz zintegrowany RA180 oraz napęd CD RSA780. Urządzenia HiFi Rose będą dostępne zarówno online – na tophifi.pl, jak i w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design w całej Polsce.

HiFi Rose

HiFi Rose to stosunkowo nowa marka w branży audio. Za jej powstaniem stoi południowokoreańska firma Citech z sektora IT, obecnie notowana na KOSPI (Korea Stock Price Index), a prężnie działająca już od lat 60. ubiegłego wieku. Marka HiFi Rose zadebiutowała na rynku prezentując innowacyjne odtwarzacze sieciowe. Aktualnie oferta HiFi Rose jest bardziej różnorodna, choć to właśnie streamery nadal stanowią jej trzon.

Oferta produktowa

Obecnie topowym produktem marki HiFi Rose jest model RS150B – streamer, przetwornik cyfrowo-analogowy i przedwzmacniacz w jednym. RS150B to urządzenie wyposażone w zbalansowane wejścia i wyjścia audio oraz duży wyświetlacz dotykowy o przekątnej 14,9 cala. Model ten oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i srebrnej.

HiFi Rose

Drugim, mniejszym i jednocześnie tańszym streamerem południowokoreańskiej marki jest RS250. Ma on 8,8-calowy ekran dotykowy i, podobnie jak referencyjna konstrukcja RS150B, obsługuje różnorodne serwisy streamingowe i formaty wideo oraz rozdzielczość Ultra HD.

Obydwa odtwarzacze sieciowe mają wbudowane 32-bitowe przetworniki cyfrowo-analogowe firmy ESS Technology i zapewniają obsługę sygnału DSD do DSD512 (22,5792 MHz). Można nimi sterować za pomocą dołączonego do zestawu pilota na Bluetooth lub z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Rose Connect Premium zainstalowanej np. na smartfonie.

HiFi Rose

Do odtwarzaczy sieciowych RS150B i RS250 dostępny jest napęd CD RSA780, który pozwala wzbogacić system audio oparty na kompatybilnym streamerze HiFi Rose o możliwość odtwarzania płyt kompaktowych. Jest on podłączany do odtwarzacza sieciowego HiFi Rose za pomocą kabla USB.

HiFi Rose

W ofercie koreańskiej marki znajduje się także designerski wzmacniacz zintegrowany – model RA180 – charakteryzujący się mocą 4 x 200 W (2 x 400 W po zmostkowaniu). Urządzenie to pracuje w nietypowej klasie AD, która wykorzystuje zalety wzmacniaczy klas A, AB oraz D. W konstrukcji modelu RA180 zastosowano tranzystory GaN FET (z azotku galu). Wspomniane rozwiązania pozwoliły wyeliminować ograniczenia wzmacniaczy klasy D i pomogły uzyskać naturalny dźwięk, nawiązując tym samym do klasycznych konstrukcji analogowych.

HiFi Rose

Nagrody za wzornictwo

HiFi Rose oferuje produkty wyjątkowe nie tylko pod względem brzmienia i funkcjonalności, ale także designu. Potwierdzeniem wyjątkowego wzornictwa modeli tej marki są przyznane nagrody, a wśród nich Red Dot Award 2019, iF Design Award 2018, Good Design Awards 2018 czy PIN UP Design Awards „Best of Best” 2017. Wyjątkowe podejście do projektowania urządzeń odzwierciedla doskonale także hasło przewodnie marki HiFi Rose, które brzmi „Beyond Audio”.

HiFi Rose

Autorskie rozwiązania

W streamerach marki HiFi Rose wykorzystywana jest autorska platforma (HiFi Rose OS) i autorskie oprogramowanie do korzystania z serwisu YouTube. Mamy tu na myśli aplikację RoseTube opracowaną przez programistów HiFi Rose z wykorzystaniem YouTube API udostępnionego przez firmę Google. RoseTube zapewnia dostęp do treści polecanych miłośnikom dobrego brzmienia. Niezależnie od jakości wideo, do odtwarzania audio wybierane są ścieżki możliwie najwyższej jakości. Dostępne są także aplikacje mobilne, z wykorzystaniem których można zdalnie obsługiwać sprzęt dostępny pod marką HiFi Rose – Rose AMP Connect (do obsługi wzmacniacza RA180) oraz Rose Connect Premium (do sterowania odtwarzaczami sieciowymi RS250 i RS150B). Co warte podkreślenia, wszystkie urządzenia HiFi Rose są montowane w Korei Południowej.

HiFi Rose

Zapraszamy do salonów

Więcej informacji o nowych urządzeniach HiFi Rose, jak i o samej marce, znajdziesz na stronie internetowej tophifi.pl. Zachęcamy też do odwiedzenia salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu specjaliści chętnie pomogą Ci bliżej poznać funkcje i możliwości urządzeń marki HiFi Rose i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: