Poprzedni
Następny

Exodus ANC – pierwsze słuchawki od House of Marley z aktywnym układem redukcji hałasu

House of Marley Exodus ANC

Wokółuszny model Exodus ANC to pierwsze słuchawki w bogatym portfolio firmy House of Marley z układem aktywnej redukcji hałasu. Nowa konstrukcja jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

House of Marley od samego początku swojej działalności pokazuje, że oferowane przez tę markę urządzenia są synonimem oryginalności i niejako urzeczywistniają filozofię Boba Marleya. Stąd też tworzone produkty stanowią połączenie emocjonującego dźwięku z komfortową w użytkowaniu konstrukcją, przy jednoczesnym wykorzystaniu materiałów pochodzących z recyklingu.

Wszystkie te cechy znajdziemy w najnowszym modelu Exodus ANC, za pośrednictwem którego House of Marley debiutuje w świecie słuchawek z układem redukcji hałasu (ANC). Tym samym miłośnicy dźwięku, którzy przywiązują wagę do poszanowania środowiska naturalnego w nowej konstrukcji otrzymują wszystko to, czego oczekują od wysokiej jakości urządzenia audio.

House of Marley Exodus ANC

Projektantom udało się uzyskać w nowych słuchawkach niezwykle emocjonujące brzmienie, dzięki sięgnięciu po zaawansowane 50-milimetrowe przetworniki. Ich zastosowanie zapewnia wyrazisty bas, jedwabiste średnie tony oraz przejrzyste brzmienie zakresu wysokotonowego, a całość jest idealnie zbalansowana. Efektywny układ aktywnej redukcji hałasu pozwala użytkownikowi odciąć się od dźwięków otoczenia – w ten sposób ulubioną muzyką można cieszyć się w dowolnym miejscu, niezależnie od tego, czy będzie to gwarne biuro, czy ruchliwa ulica.

Jakość dźwięku wraz ze skutecznością działania układu redukcji hałasu to jednak tylko niektóre z zalet modelu Exodus ANC. Kolejnym atutem jest wygoda użytkowania, będąca zasługą m.in. łączności Bluetooth 5.0. Umożliwia ona podłączenie się ze źródłem dźwięku bez konieczności stosowania kabla, który może być uciążliwy, np. podczas podróży komunikacją miejską. Wygodę korzystania ze słuchawek zwiększa również wykorzystanie pianki z efektem pamięci wypełniającej kołnierze muszli.

Warto także wspomnieć o akumulatorze Exodus ANC. Jako że to on decyduje o tym, jak długo jest się w stanie cieszyć swoją ulubioną muzyką, komponent ten należy do jednych z najważniejszych w kwestii użyteczności słuchawek bezprzewodowych. Nowe urządzenie House of Marley pod tym względem znajduje się zdecydowanie w absolutnej czołówce – 28 godzin pracy z włączonym trybem ANC i aż 80 bez korzystania z jego zalet. Całości dopełnia fakt, że wystarczy jedynie 15-minutowe ładowanie, aby dodać kolejne trzy godziny słuchania muzyki.

House of Marley Exodus ANC

Ponadto funkcjonalność Exodus ANC wzbogacają przyciski zdalnego sterowania, a także mikrofon – oba te elementy znajdują się w muszlach słuchawek. To właśnie dzięki nim z łatwością można kontrolować głośność czy prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności wyjmowania telefonu. Jeszcze jednym udogodnieniem jest składana konstrukcja słuchawek, która znacznie ułatwia ich przewożenie i przechowywanie.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: