Poprzedni
Następny

Duże telewizory Philips – jakie są ich główne zalety?

Średnia ocen: 4.9
(11 ocen) 3 komentarze

Telewizor Philips

Telewizory Philips od lat cieszą się ogromną popularnością wśród telemaniaków, ale zainteresowanie nimi rośnie też wśród osób, które mają o wiele większe oczekiwania, niż tylko dostęp do kanałów telewizyjnych i wysoka jakość obrazu. Telewizory dziś, to przecież o wiele więcej.

Zacznijmy od spełniania wymagań, stawianych przez nowoczesnego widza. Wszystkie duże telewizory Philips dostępne aktualnie na rynku są wyposażone w systemy Smart TV. W erze Netfliksa, Amazona, Spotify czy YouTube niemożliwym byłoby przecież wymaganie, by wierni oglądacze musieli nadal korzystać z komputera. Gdy zastanowimy się nad innymi potrzebami nowoczesnych konsumentów elektronicznych rozrywek – telewizor musi dziś zastąpić komputer stacjonarny lub laptopa, a przynajmniej porządnie taki sprzęt uzupełnić.

Mądry telewizor dla każdego

Philips dobrze rozumie potrzeby klientów – poszedł zatem o krok dalej i swoje najnowocześniejsze telewizory wyposażył w rozwojowy system Android TV. Taki sprzęt to zatem absolutna rewelacja dla tych, którzy mają już smartfon z systemem Android i korzystają często z produktów sygnowanych przez Google. W naszych salonach sprzedaży można swobodnie przetestować wybrany telewizor Philips z Android TV i zobaczyć, jak doskonale spersonalizujemy sprzęt, dostosowując go do swoich potrzeb. Wszystkie aplikacje zachowają dane, będą też oczywiście dostosowane do nowego sposobu wyświetlania. Nie koniec na tym – do dyspozycji będzie także pilot z pełną klawiaturą QWERTY, który zapewni maksymalną wygodę nawigacji i wyszukiwania. Jeśli pilot to wystarczające sterowanie, można zainteresować się modelem Philips 55PUS7502, który sprawi, że oglądanie ulubionych seriali i filmów stanie się nie tylko proste, ale wprowadzi widza w świat nowej jakości – w dodatku w rewelacyjnej cenie jak na rozmiar ekranu i wszystkie funkcjonalności sprzętu.

Smart TV

Duży ekran, fantastyczny obraz

Wszystkie duże telewizory Philips oferują rewelacyjną jakość obrazu – wszystko dzięki najnowocześniejszej technologii zastosowanej w urządzeniach. Niezależnie od tego, czy skusimy się na nowość, czyli telewizor z wyświetlaczem OLED – na przykład znakomity model Philips 55POS9002 prezentujący pełną gamę zalet najnowszej jakości wyświetlacza – czy na starszą technologię LED (tu interesująca może być nasza nowość – model Philips 65PUS8303), jakość obrazu, czy w serialu czy w grze, będzie doskonała.

To samo z dźwiękiem. Choć oczywiście ideałem byłoby wyposażenie salonu w pełen i profesjonalny zestaw kina domowego, same telewizory zapewniają jakość dźwięku, która usatysfakcjonuje nawet wyczulone uszy niektórych widzów.

Dlaczego polecamy duże telewizory Philips?

Marka od lat cieszy się zaufaniem klientów, ale również doskonałą opinią specjalistów. Nasza zasada mówi, że wszystkim chcemy polecać taki sprzęt, który w pełni zaspokoi wymagania, a wręcz przewyższy oczekiwania. Jako pasjonaci szukamy dla naszych klientów takich technologicznych rozwiązań, które dla koneserów okazały się satysfakcjonujące. W naszych salonach można sprawdzić pełną ofertę telewizorów Philips z dużymi ekranami i sprawdzić, jakie konkretnie są między nimi różnice. Dzięki pomocy specjalistów można czasem dojść do wniosku, że wymarzony model będzie znacznie mniej kosztowny niż się przypuszczało.

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
4.9
Ocena:
Średnia ocen: 4.9

(11 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: