Poprzedni
Następny

Certyfikat Roon Ready dla serii Expert Pro Devialeta

Devialet opracował i udostępnił nową wersję oprogramowania dla swojej serii Expert Pro. Najnowsza aktualizacja zapewnia wzmacniaczom z tej linii zgodność z certyfikatem Roon Ready. Klienci, którzy zdecydują się na zakup urządzenia Expert Pro zyskają roczną (stereo) lub dożywotnią (dual mono) subskrypcję Roon.

Devialet Roon Ready

Devialet, zgodnie ze swoją filozofią, sukcesywnie rozwija i unowocześnia swoje urządzenia. Inżynierowie firmy przygotowali i udostępnili nową wersję oprogramowania oraz systemu operacyjnego dla wzmacniaczy z serii Expert Pro. Dzięki temu już od lutego br. urządzenia z tej linii będą zgodne z oczekiwanym certyfikatem RAAT dostarczanym przez Roon. Po zaktualizowaniu oprogramowania kompatybilne modele Devialet będą umożliwiały transmisję bit-perfect, synchronizację multiroom z innymi urządzeniami Roon Ready, a także zsynchronizowanie sygnału Expert Pro z odtwarzaczami Roon.

Wraz z wprowadzeniem certyfikatu Roon Ready firma Devialet przygotowała specjalną ofertę. Klienci, którzy kupią jeden z modeli Stereo Expert Pro, otrzymają roczną subskrypcję Roon, natomiast osoby, które wybiorą wersję Dual Mono Expert Pro, będą mogły cieszyć się dożywotnią subskrypcją Roon.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: