Poprzedni
Następny

Audio-Technica przedstawia ATH-TWX7, czyli nowe TWS-y o rozbudowanej funkcjonalności

Oferta Audio-Techniki powiększyła się właśnie o nowe słuchawki True Wireless. Wprowadzony na rynek model nosi nazwę ATH-TWX7 i stanowi ciekawą propozycję dla każdego, kto szuka TWS-ów łączących wysoką jakość brzmienia z rozbudowanymi, przydatnymi na co dzień funkcjami. Jakimi? Odpowiedź znajdziesz niżej.

białe słuchawki Audio-Technica ATH-TWX7 na stole

Flagowe przetworniki i kodek LDAC

Ale zacznijmy od brzmienia. Bo w tym aspekcie Audio-Technica ATH-TWX7 zdecydowanie mają się czym pochwalić. Japońscy inżynierowie zastosowali w nich przetworniki dynamiczne o średnicy 5,8 mm, znane z flagowego modelu ATH-TWX9. Już sama ich konstrukcja zapewnia rozszerzony zakres wysokich tonów, co przekłada się na wyższą szczegółowość brzmienia i większą rozpiętość sceny dźwiękowej. Ponadto ATH-TWX7 oferują pełne wsparcie dla kodeka LDAC (24 bit / 96 kHz). Dzięki temu ich pasmo przenoszenia (w połączeniu wykorzystującym LDAC) wynosi od 10 Hz do 47 kHz.

Rozbudowana funkcjonalność

W przypadku najnowszych TWS-ów Audio-Techniki dobre brzmienie idzie w parze z rozbudowaną funkcjonalnością. Na pokładzie znalazły się: cyfrowa hybrydowa redukcja szumów, tryb hear-through oraz rozwiązania zapewniające optymalną jakość prowadzonych rozmów. Każdą słuchawkę wyposażono bowiem w dwa mikrofony MEMS z funkcją kształtowania wiązki, które z wysoką skutecznością rejestrują głos. W dodatku ATH-TWX7 oferują dwa tryby prowadzenia rozmów – przeznaczony do połączeń wykonywanych z cichych pomieszczeń Natural oraz sprawdzający się w trudniejszych warunkach – np. w głośnym biurze – Noise-Reduction.

mężczyzna korzysta z czarnych słuchawek Audio-Technica ATH-TWX7

Praktycznym udogodnieniem jest również funkcja Private Timer, która pozwala ustawiać powiadomienia i ułatwia zarządzanie czasem. Z kolei Soundscape to funkcja odtwarzająca relaksujące szumy i odgłosy natury – szczególnie przydatna podczas chwil relaksu lub medytacji.

Do tego wszystkiego warto dodać jeszcze: multiparowanie, szybkie ładowanie oraz wynoszący ok. 6,5 godziny czas pracy z aktywną redukcją szumów. Etui wydłuża go jeszcze o dodatkowe 13,5 godziny.

Dobrze wykonane, wygodne i stylowe

Uwagę warto zwrócić także na jakość wykonania i wykończenia ATH-TWX7. Ich konstrukcja spełnia normę IPX4, co oznacza, że sprawdzą się także na siłowni czy w niesprzyjających warunkach pogodowych. Etui z kolei pokryto warstwą antypoślizgową, która poprawia pewność chwytu.

otwarte etui słuchawek Audio-Technica ATH-TWX7

Dla optymalnej wygody do ATH-TWX7 Audio-Technica dołączyła dwa zestawy silikonowych nakładek. Oprócz tych standardowych otrzymasz też miękkie nakładki, idealne do dłuższych odsłuchów.

W naszej ofercie Audio-Techniki ATH-TWX7 dostępne będą w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym. Regularną sprzedaż planujemy rozpocząć w lutym.

Sprawdź nowe słuchawki TWS Audio-Technica ATH-TWX7


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: