Mobilne słuchawki douszne Hi-Res Audio - Audio-Technica ATH-CKR70iS

Model Audio-Technica ATH-CKR70iS wnosi nową jakość do świata nowoczesnych i atrakcyjnych cenowo słuchawek dousznych. Wyposażony w mocne przetworniki o średnicy 11,8 mm z pełną precyzją odtwarza dźwięk wysokiej rozdzielczości, a przy tym z łatwością współpracuje z nowoczesnymi, mobilnymi źródłami dźwięku.

Stworzone z myślą o plikach wysokiej rozdzielczości Hi-Res

Audio-Technica ATH-CKR70iS zgodny z najnowszymi technologiami


Słuchawki ATH-CKR70iS zostały zaprojektowane tak, aby gwarantowały skuteczną izolację od hałasu z zewnątrz i były wygodne w użytkowaniu. Specjalnie pod kątem współpracy z nowoczesnymi źródłami dźwięku.

Wykonane z materiałów najwyższej jakości

 Audio-Technica ATH-CKR70iS wykonana z najwyższej jakości materiałów

Już przy pierwszym kontakcie ze słuchawkami uwagę przykuwają ich aluminiowe obudowy. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, skutecznie redukujące niepożądany rezonans i umożliwiające precyzyjne odwzorowanie całego tonalnego zakresu. Pozytywny wpływ na jakość dźwięku ma również specjalny stabilizator, który zapewnia liniowy ruch membrany i ułatwia odtwarzanie dźwięku wysokiej rozdzielczości.

Zdalne sterowanie i mikrofon - kompatybilność na najwyższym poziomie

Audio-Technica ATH-CKR70iS kompatybione ze smartfonami Słuchawki Audio-Technica ATH-CKR70iS umożliwiają dokładne dopasowanie do ucha słuchacza

Słuchawki Audio-Technia ATH-CKR70iS posiadają przewód wyposażony jest we wbudowany mikrofon i zdalne sterowanie. Dzięki temu użytkownik może z łatwością odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, a także sterować odtwarzaniem muzyki i wideo – wszystko bez potrzeby wyjmowania słuchawek z uszu i sięgania do kieszeni po smartfon.

Dopasowanie do potrzeb każdego użytkownika

Zestaw wymiennych wkładek dousznych słuchawek Audio-Technica ATH-CKR70iS

Słuchawki dostarczane są wraz z wymiennymi wkładkami dousznymi w czterech rozmiarach: XS, S, M i L. Ochronę dla modelu ATH-CKR70iS stanowi dołączone etui, w którym można umieścić słuchawki, gdy nie są używane.

Specyfikacja Audio-Technica ATH-CKR70iS

Impedancja (Ω)19
Pasmo przenoszenia (Hz)5 – 40,000
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.008

Opinie o Audio-Technica ATH-CKR70iS

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: