Audio-Technica ATH-CKR30iS to nowoczesne słuchawki douszne, które niezależnie od gatunku odtwarzanej muzyki dostarczają przestrzenny, doskonale zrównoważony dźwięk. Ponadto, ze swoim wyrafinowanym wzornictwem i elegancką kolorystyką, idealnie dopasowują się do dzisiejszych smartfonów.

Wysoką jakość dźwięku zapewniają zaawansowane przetworniki o średnicy 9,8 mm. W połączeniu ze specjalnymi mosiężnymi stabilizatorami, które absorbują niepożądane wibracje, ATH-CKR30iS dostarcza niezwykle czysty szerokopasmowy dźwięk z zakresu od 5 Hz do 24 kHz.


Użytkowanie słuchawek ułatwia ich kompaktowy rozmiar, dzięki czemu można je z łatwością schować, np. do kieszeni. Funkcjonalność modelu zwiększa także przewód z wbudowanym mikrofonem i zdalnym sterowaniem. Dzięki temu po podłączeniu ATH-CKR30iS do smartfona użytkownik może z odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, a także sterować odtwarzaniem muzyki i wideo.

Słuchawki dostarczane są wraz z wymiennymi wkładkami dousznymi w czterech rozmiarach: XS, S, M i L. Ochronę dla modelu ATH-CKR100iS stanowi dołączone etui, w którym można umieścić słuchawki, gdy nie są używane.

Specyfikacja Audio-Technica ATH-CKR30iS

Impedancja (Ω)16
Pasmo przenoszenia (Hz)5 – 24,000
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.065

Opinie o Audio-Technica ATH-CKR30iS

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: