Uchwyty


Rozmieszczania sprzętu audio-video powinno przebiegać według logicznego planu i uwzględniać nie tylko warunki przestrzenne, lecz także potrzeby akustyczne. Uchwyty do głośników są bardzo dobrym sposobem na to, aby źródła dźwięku znalazły się tam, gdzie powinny. Łatwe w montażu, gwarantują pewność mocowania, a przy tym pozwalają zaoszczędzić cenną wolną przestrzeń, co jest szczególnie istotne w niedużych pomieszczeniach. Dostępna w sklepie tophifi.pl oferta pozwala wybrać rozwiązania uniwersalne, dopasowane do wielu modeli, a także uchwyty dedykowane konkretnym produktom. Przewagą drugiego z rozwiązań jest zachowanie stylistyki, a często także kolorystyki urządzenia. Devialet, Vogel’s, Bowers & Wilkins to tylko część producentów, którzy dostarczają uchwyty głośnikowe – uniwersalne bądź opracowane z myślą o konkretnych modelach.
Jeszcze większą popularnością wśród nabywców cieszą się uchwyty do telewizora. W bardzo szerokiej ofercie sklepu tophifi.pl znajdują się produkty m.in. renomowanego producenta uchwytów – firmy Vogel’s. Te perfekcyjnie zaprojektowane konstrukcje są łatwe w montażu, trwałe i niesamowicie eleganckie. W zależności od wymagań użytkownika dostępne są modele z możliwością obrotu, obrotu i pochyłu oraz oczywiście najprostsze, bez żadnej dodatkowej regulacji. Proponowane przez nas uchwyty umożliwiają zawieszenie niemal każdego nowoczesnego telewizora, nawet największych konstrukcji. Część uchwytów do TV umożliwia również zamontowanie na specjalnych dystansach soundbara. Ponadto niektóre modele uchwytów przystosowane są do mocowania pod telewizorem specjalnych półek, przeznaczonych na towarzyszący sprzęt elektroniczny.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
 

Vogel`s AV10

Vogel`s
Uchwyty
249
Półka audio-video AV 10 jest akcesorium przeznaczonym do montażu z kolumną na kable CABLE 10.
Prosimy o kontakt

Devialet Devialet Gecko

Devialet
Uchwyty do głośników
949
Gecko - Uchwyt ścienny do Devialet Phantom Jeżeli chciałbyś przymocować Devialeta Phantom do ściany to teraz nie będzie z tym żadnego problemu. Uchwyt ścienny Devialet Gecko został specjalnie zaprojektowany i wykonany do przymocowania Phantoma do ściany. Wysokiej jakości materiały wykorzystane do wykonania uchwytu Gecko, jego minimalistyczna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo i stabilność Phantoma. Uchwyt wykonany jest z odlewu aluminium w wykończeniu matowym. Gecko już niezwykle prosty w montazu i już po paru minutach może być gotowy do zamontowania urządzenia. Uchwyt umożliwia regulację z dużą precyzją w zakresie +/- 45 stopni. Tak jak pozostałe urządzenia Devialeta również Gecko produkowany jest we Francji.
Prosimy o kontakt
Szukasz wszechstronnego rozwiązania, które pozwoli Ci umieścić telewizor w dowolnym miejscu w pokoju? Nowy stojak EFF 8230 firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów LED/LCD/Plazma w rozmiarze 26”- 37” (66-94 cm) o maksymalnej wadze do 30 kg. Może służyć również jako półka pod sprzęt audio/video ze specjalnym miejscem maskującym wszystkie przewody.
Prosimy o kontakt
1 199
Szukasz wszechstronnego rozwiązania, które pozwoli Ci umieścić telewizor w dowolnym miejscu w pokoju? Nowy stojak EFF 8330 firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów LED/LCD/Plazma w rozmiarze 32”- 50” (81-127 cm) o maksymalnej wadze do 45 kg. Może służyć również jako półka pod sprzęt audio/video ze specjalnym miejscem maskującym wszystkie przewody.
Prosimy o kontakt
Szukasz wszechstronnego rozwiązania, które pozwoli Ci umieścić telewizor w dowolnym miejscu w pokoju? Stojak EFF 8340 firmy Vogel’s jest przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 32 do 50 cali, a ponadto może służyć również jako półka pod sprzęt audio/video ze specjalnym miejscem maskującym wszystkie przewody.
Prosimy o kontakt
EFW8305 - uchwyt ścienny do ekranów 40-80"
Promocja

EFW 8305 Superflat™ firmy Vogel’s to uchwyt przeznaczony do płaskich ekranów o przekątnej od 40 do 80 cali. Jego super płaska konstrukcja zostawia tylko 2 centymetry odległości pomiędzy telewizorem a ścianą, w sam raz aby zapewnić odpowiednia wentylację i pomieścić niezbędne przewody. Pomysłowa technologia AutoLock® utrzymuje ekran w stabilnej pozycji.

Vogel’s MA 1000 to niewielki i łatwy w montażu uchwyt telewizyjny. Model ten łączy wysoką jakość wykonania z bardzo atrakcyjną ceną. Uchwyt zgodny jest ze standardem VESA i kompatybilny jest z telewizorami o przekątnej ekranu mieszczącej się w zakresie 17-26 cali. 

Prosimy o kontakt

Vogel’s MA 1010 to uchylny uchwyt ścienny do telewizorów o przekątnej ekranu mieszczącej się w zakresie 17-26 cali. Model zgodny jest ze standardem VESA i może go pochylać w zakresie od 0 do 15°. Atutem uchwytu są także bardzo łatwy montaż  wysoka jakość wykończenia. 

Prosimy o kontakt

Vogel’s MA 2000 jest płaskim, kompaktowym uchwytem telewizyjnym z najnowszej serii M. Uchwyt przeznaczony jest do telewizorów o przekątnej ekranu mieszczącej się w zakresie 19-37 cali i zgodny jest ze standardem VESA. 

MA 2010 to uchylny uchwyt ścienny przeznaczony do montażu telewizorów z ekranami o przekątnej mieszczącej się w zakresie 19-37 cali. Model można pochylać w zakresie 0-15° i zgodny jest ze standardem VESA. 

169 zł
129

Vogel’s MA 2040 to zaawansowany uchylno-obrotowy uchwyt ścienny z najnowszej serii M. Za jego pomocą można zawiesić telewizor o przekątnej ekranu z zakresu 19-37 cali. Zaletami uchwytu są m.in. bardzo wysoka jakość wykonania i zgodność ze standardem VESA.

MA2040 TURN TV Uchwyt ścienny
Promocja

Vogel`s MA2040 TURN TV Uchwyt ścienny

Vogel`s
Mistrzowska promocja - telewizory
279 zł
119

Vogel’s MA 2040 to wysokiej klasy uchylno-obrotowy uchwyt ścienny. Za jego pomocą można zawiesić telewizor o przekątnej ekranu z zakresu 19-37 cali. Zaletami uchwytu są m.in. bardzo wysoka jakość wykonania i zgodność ze standardem VESA. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław