NAD VM 300

VM 300 to specjalny moduł, który został opracowany z myślą o modelach T 187, T 777, T 787, M15HD oraz M17 i wzbogaca je o obsługę standardu wideo UHD (4K/60p przy 4:4:4) oraz kompatybilność z HDCP 2.2. Ponadto moduł pozwala dozbroić te urządzenia w funkcjonalność sieciową, multi-room, Wi-Fi oraz Bluetooth, poprzez zastosowanie sprzętowego klucza licencyjnego.

Projektanci NAD wprowadzając innowacyjną konstrukcję modułową MDC dążyli do tego, aby rozwiązać problem technicznego postarzania się produktów audio-wideo. Dzięki nim użytkownik może wzbogacić swoje urządzenie o nowe funkcje bez potrzeby wymiany sprzętu na nowy. Doskonałym przykładem funkcjonalności technologii MDC jest VM 300 – moduł wideo 4K. Opracowany pod kątem współpracy z modelami T 187, T 777, T 787, M15HD oraz M17 łączy pełną obsługę wideo 4K z opcjonalną* funkcjonalnością sieciową, multi-room, Wi-Fi oraz Bluetooth.

Dzięki zastosowaniu najnowszego układu wideo 4K, moduł VM 300 w pełni obsługuje wideo 4K/60p przy 4:4:4. Rozwiązanie to zapewnia zgodność z wykorzystywanymi obecnie i przyszłymi formatami UHD. Ponadto VM 300 zgodny jest z najnowszym standardem ochrony przed nieuprawnionym kopiowaniem – HDCP 2.2 – elementem niezbędnym do tego, aby uzyskać dostęp do wszystkich komercyjnych materiałów wideo w jakości UHD. Tak jak wszystkie inne moduły MDC, VM 300 został zaprojektowany tak, aby w żadnym stopniu nie pogarszał jakości sygnału wideo.

*Wymagany klucz licencyjny do aktywacji funkcji BluOS.

Specyfikacja NAD VM 300

Opinie o NAD VM 300

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: