Marka: NAD

VM 130

Special Price 2 999 zł Regular Price 3 159 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3159 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 150 zł

Sprawdź szczegóły

NAD VM 130

Moduły MDC to jedno z tych autorskich rozwiązań firmy NAD, które pozwala zwiększyć funkcjonalność urządzeń audio-wideo i dodatkowo zabezpiecza je przed ryzykiem technologicznego starzenia się konstrukcji. Opracowany dla modelu T 758 moduł VM 130 wzbogaca urządzenie o pełną obsługę wideo w rozdzielczości UHD 4K oraz kompatybilność z systemem BluOS™. VM 130 wyposażony jest także w najnowszy układ HDMI i obsługuje HDCP 2.2, system ochrony praw autorskich niezbędny podczas odtwarzania płyt Blu-ray 4K.

Innowacyjna architektura MDC jest bardzo zaawansowaną koncepcją, która pozwala użytkownikowi unowocześnić swój amplituner lub procesor AV o rozwiązania i funkcje udostępnione już po zakupie urządzenia. VM 130 został opracowany z myślą o amplitunerze NAD T 758 i w jednym module łączy dwie niezwykle cenione i pożądane technologie. Rozwiązanie to nie tylko dostarcza wideo w jakości UHD, lecz także dodaje opcję* sieciowego strumieniowania muzyki, Wi-Fi oraz Bluetooth. Użytkownik wykorzystując odtwarzacze muzyczne high-res kompatybilne z BluOS™ może stworzyć nawet 64-strefowy system multi-room.

VM 130 nie tylko zapewnia pełną integrację sieciową, lecz także pozwala cieszyć się doskonałym obrazem. Moduł wykorzystuje najnowszy układ 4K i obsługuje wideo 4K/60p przy 4:4:4, dzięki czemu już teraz w pełni wspiera wszystkie obecne i przyszłe formaty UHD. Ponadto VM 130 kompatybilny jest z systemem HDCP 2.2, najnowszym standardem ochrony przed nieuprawnionym kopiowaniem. Tak jak wszystkie inne moduły MDC, VM 130 został zaprojektowany tak, aby w żadnym stopniu nie pogarszał jakości sygnału wideo.

*Wymagany klucz licencyjny do aktywacji funkcji BluOS. 

Specyfikacja NAD VM 130

Opinie o NAD VM 130

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: