Ten kompaktowy głośnik do iPoda został stworzony przez ten sam zespół inżynierów, który pracował nad powstaniem legendarnego Zeppelina. Zeppelin Mini daje możliwość podłączenia iPoda za pomocą stacji dokującej lub portu USB. Jego obracająca się o 90 stopni stacja dokująca z przyjaznym menu Cover Flow pozwala na jeszcze łatwiejszy dostęp do utworów muzycznych jak i również plików wideo. Dedykowane złącze USB powala na bezpośrednie odtwarzanie muzyki z komputera PC lub MAC.

Zeppelin Mini to więcej niż znakomite brzmienie. Należy zwrócić uwagę na przywiązanie do szczegółów w wyborze materiału i sposobie konstrukcji tak charakterystycznym dla produktów B&W. Wszystkie te elementy sprawiają, że Zeppelin Mini jest godnym członkiem rodziny Zeppelinów. Ten kompaktowy głośnik do iPoda perfekcyjnie prezentuje się w niewielkich przestrzeniach. Swoim ponadczasowym stylem i klasycznym pięknem, idealnie wpasuje się w przestrzeń każdego salonu, sypialni, kuchni czy innego pomieszczenia.

Zeppelin Mini daje możliwość synchronizacji iPoda czy iPhona, z komputerem klasy PC lub MAC, przy pomocy wbudowanego w stację dokującą portu USB. Ta udoskonalona stacja dokującą jest kluczowym elementem, odróżniającym Zeppelina Mini od jego większej wersji. Ominięcie analogowego wyjścia spowodowało, że obsługa iPoda jest teraz jeszcze szybsza i jeszcze prostsza. Zeppelin Mini pozwala zatem na większą elastyczność przy wyborze źródła, z którego chcemy odtwarzać ulubioną muzykę.

Wśród wielu zalet charakteryzujących Zeppelina Mini należy również wymienić udoskonaloną konstrukcję stacji dokującej. Całość obraca się o 90 stopni, dzięki czemu dostęp do utworów muzycznych za pomocą menu Cover Flow jest znacznie łatwiejsze. W ten sam sposób możliwe jest także oglądanie plików video. Zeppelin Mini zapewnia w każdej możliwej konfiguracji czysty, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z doskonałym brzmieniem basowym.

Ostatnie prace jakie zostały podjęte przez konstruktorów z Bowers & Wilkins w obszarze technologii DSP i wykorzystania jej chociażby w systemie car-audio dla najnowszego modelu Jaguara XJ zaowocowały nie tylko poszerzeniem ich wiedzy z zakresu cyfrowych technik poprawy brzmienia ale również albo przede wszystkim pozwoliło im nabyć unikalnego doświadczenia w tym zakresie. Stąd zastosowanie tej technologii w Zeppelinie Mini przyniosło tak znamienity efekt porównywalny do legendarnego już Nautilusa, który stał się niemalże nieodłączną częścią wszystkich głośników B&W.  Dla przykładu – jedna z głównych technologii Bowers & Wilkins – Flowport połączona z cyfrowymi technikami takimi jak Digital EQ w przypadku Zeppelin Mini zapewnia czysty, wypełniający całe pomieszczenie dźwięk z doskonałym brzmienie basowym.

Co Bowers & Wilkins znakomicie udowodnił za pomocą Zeppelina to fakt, że ciągły rozwój systemów do iPodów oraz nieustanne spełnianie potrzeb Klientów realizowane za pomocą darmowego oprogramowania pozwala właścicielom iPodów na bieżąco zapoznawać się z nowymi technologiami. Ten poziom wsparcia użytkowników jest również oferowany i realizowany w przypadku Zeppelina Mini dzięki czemu jego właściciele mają olbrzymi komfort i pewność, że ten niewielki system muzyczny oferuje najnowsze rozwiązania i technologie.

Obsługiwane modele iPhonów / iPodów

  • Zeppelin Mini “Works with iPhone” – jest kompatybilny z większością modeli iPhonów
  • Zeppelin Mini “Made for iPod” - jest kompatybilny z większością modeli iPodów
  • W wersji pionowej - iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod Touch, iPod Touch 2nd gen, iPod classic, iPod Nano 2G, iPod Nano 3rd gen, iPod Nano 4th gen, iPod Nano 5th gen.
  • W wersji poziomej - iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPod Touch, iPod Touch 2nd gen

 

"Najlepszy głosnik to nie ten, który daje z siebie najwięcej, ale ten, który zabiera najmniej"

john.jpgWygłaszając to zdanie w 1966 roku, założyciel firmy John Bowers zapoczątkował trwający już ponad 40 lat proces przełomowych badań, rewolucyjnych projektów i technologicznych innowacji, prowadzących do jednego celu – stworzenia głośnika idealnego. To właśnie jego wizja i determinacja w dążeniu do jej realizacji, doprowadziły do powstania wielu wspaniałych konstrukcji B&W, które stając się prawdziwymi kamieniami milowymi na drodze do muzycznego ideału, na zawsze odmieniły świat audio. Kontynuując wielkie dzieło Johna Bowersa, stale eksplorujemy świat dźwięku, nigdy nie ustając w poszukiwaniu muzycznej perfekcji, Rezultatem tych starań, są kolejne unikalne produkty Bowers & Wilkins, dzięki którym słuchanie muzyki przynosi coraz więcej radości jej miłośnikom na całym świecie.

Abbey Road

Abbey_Road_Studios.jpgNajwyższa jakość dźwięku oferowana przez kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins sprawia, że wiodące studia nagraniowe na całym świecie, wykorzystują je do odsłuchu najdrobniejszych niuansów realizowanych nagrań. W należącym do George’a Lucasa, kalifornijskim studiu Skywalker Sound, gdzie nagrywane są ścieżki dźwiękowe największych hitów kinowych, efekty nagrań kontrolowane są przez inżynierów dźwięku za pomocą zaawansowanego systemu wielokanałowego, zawierającego kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins serii 800. Również słynne londyńskie Abbey Road, gdzie nagrywają swoje płyty najwięksi artyści świata muzyki, wykorzystuje we wszystkich trzech studiach systemy głośnikowe Bowers & Wilkins.

 

Bowers & Wilkins oraz Jaguar

Jaguar1_thf.jpgBowers & Wilkins oraz Jaguar to dwie marki o wysokiej pozycji w swojej branży, kojarzące się z luksusem, komfortem ale również całą filozofią projektowania łączącą w sobie wieloletnie doświadczenie oraz najnowocześniejsze technologie. Bowers & Wilkins nie po raz pierwszy współpracował z Jaguarem przy projektowaniu nagłośnienia dla tego oferującego najwyższy komfort samochodu. Jednak to co zaprezentował w najnowszym modelu – Jaguarze XJ przerosło oczekiwania wielu. Ten 20 głośnikowy, 15 kanałowy system został specjalnie skalibrowany i poddany tuningowi przez inżynierów, którzy udoskonalali serię 800 – system głośnikowy używany przez Abbey Road Studios. Bezprecedensowe i przełomowe rozwiązania pozwoliły na idealne rozmieszczenie głośników w kabinie Jaguara, dzięki czemu niezależnie od zajmowanej pozycji, każde z miejsc jest w identycznie doskonały sposób nagłośnione. Sumaryczna moc 1200W, system automatycznej kalibracji Audyssey MultiEQ XT, pełna elastyczność w zakresie wyboru źródła dźwięku , Surround Sound oraz intuicyjna obsługa całego systemu dźwiękowego Jaguar iTech to elementy, które zarówno dostarczają najwyższej jakości brzmienia jak i również pozwalają na jego łatwą i szybką obsługę.

jaguar_1.jpg jaguar_2.jpg jaguar_3.jpg

Society of Sound

Society_of_Sound.jpgPosiadanie pary doskonałych głośników to jedna rzecz. Ale jeśli jesteś prawdziwym pasjonatem doskonałego brzmienia, nie poprzestaniesz na tym. Będziesz chciał wiedzieć więcej, słuchać, poznawać i dyskutować o tym z innymi. I właśnie w tym miejscu pojawia się społeczność Society of Sound. Stworzona przez Bowers & Wilkins, jest internetową platformą dla wszystkich miłośników muzyki. Jest to miejsce, w którym muzycy, artyści, projektanci, technicy i entuzjaści muzyki, spotykają się i wymieniają swoją wiedzą na jej temat. Jest to również miejsce, w którym obecny jest B&W Music Club, gdzie odkryjesz wspaniałą nową muzykę, nagraną w niezwykle wysokiej jakości i gotową do pobrania bez kompresji.

Jeśli jesteś miłośnikiem muzyki, dołącz do nas na www.bowers-wilkins.com

Nautilus

Nautilus.jpgNautilus jest naszym kamieniem milowym: wynikiem przełamujących stereotypy, pięcioletnich badań i rozwoju, dla uzyskania kolumny głośnikowej, która będzie tak bliska idealnego głośnika, jak to tylko możliwe. To czego nauczyliśmy się projektując coś tak nowego, tak różnego i tak niekompromisowego, stało się naszymi nowymi zasadami w projektowaniu kolumn, co wpłynęło na wszystkie kolumny głośnikowe jakie od tej pory skonstruowaliśmy. Począwszy od zastosowania najnowszych materia¡ów, podzespołów zwrotnicy i okablowania do pionierskiego zastosowania tub stożkowych w miejsce tradycyjnej obudowy kolumny.

 

 

Oferta dotyczy egzemplarzy ekspozycyjnych, nie noszących śladów użytkowania i nie obejmuje iPhona.

Specyfikacja Bowers & Wilkins Zeppelin Mini

Opinie o Bowers & Wilkins Zeppelin Mini

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: