Marka: Devialet

Phantom I 103dB White Mat Refurbished

8 699 zł
/ sztuka
 • Moc wzmacniacza: 500 W RMS
 • Pasmo przenoszenia: 16 Hz - 25 kHz (@-6 dB)
 • WiFi: Tak
 • AirPlay 2: Tak

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 435 zł

Sprawdź szczegóły

Devialet Phantom I 103 dB Refurbished – głośnik multiroom

Phantom I 103 dB Refurbished to potężny bezprzewodowy system multiroom. Urządzenie cechuje się mocą 500 W (RMS), obsługą plików wysokiej rozdzielczości i łatwym dostępem do multimediów poprzez Wi-Fi i/lub Ethernet. Szeroką gamę funkcji uzupełnia współpraca z AirPlay 2 i zgodność Roon Ready, jak również dołączony pilot zdalnego sterowania. Wspaniała jakość dźwięku to z kolei zasługa unikatowych rozwiązań Devialet, takich jak ADH, SAM i HBI.

Devialet Phantom I remote 103dB

Kompaktowy system multiroom

Devialet Phantom I 103 dB Refurbished jest kompaktowym, bezprzewodowym systemem multiroom łączącym najwyższą jakość dźwięku z łatwością obsługi i niemal nieograniczonymi możliwościami. Model ten jest w stanie pracować w konfiguracji mono lub z drugim egzemplarzem Phantom I 103 dB Refurbished w zestawie stereo. Istnieje także możliwość stworzenia systemu wielokanałowego w oparciu o większą liczbę modeli. Dodatkowo użytkownik może zbudować system multiroom, który opracowano pod kątem możliwości współpracy nawet 24 jednostek.

Devialet Phantom I remote 103dB

Zaawansowane rozwiązania

Projektanci przy opracowywaniu Phantom I 103 dB Refurbished sięgnęli po rozwiązania, które pierwotnie znalazły się we wzmacniaczu zintegrowanym D-Premier oraz konstrukcjach z serii Expert. Należą do nich rewolucyjne technologie ADH oraz SAM. Ponadto Phantom I 103 dB skrywa najnowsze rozwiązanie, HBI, dzięki któremu kompaktowy system bezprzewodowy dostarcza brzmienie nieosiągalne dotychczas w tak kompaktowym urządzeniu.

Łatwość użytkowania

Inżynierowie Devialeta dopełnili wszelkich starań, aby ich najnowsza konstrukcja wyróżniała się również łatwością użytkowania. Phantom I 103 dB Refurbished pozwala korzystać z plików wysokiej rozdzielczości, a do przesyłania cyfrowej muzyki wykorzystuje łączność bezprzewodową Wi-Fi i/lub połączenie kablowe Ethernet. Warto też wspomnieć o obsłudze AirPlay 2 i zgodności Roon Ready. W codziennym korzystaniu z systemu pomaga także przejrzysta i czytelna aplikacja oraz dostarczany wraz z urządzeniem pilot zdalnego sterowania.

Devialet Phantom I remote 103dB

Implozyjne centrum dźwięku

Devialet Phantom I 103 dB Refurbished reprezentuje unikatową grupę urządzeń audio. W przypadku tego modelu mamy do czynienia z implozyjnym centrum dźwięku, które opiera się na rewolucyjnych rozwiązaniach. ADH Intelligence stanowi połączenie najlepszych cech wzmacniaczy analogowego i cyfrowego. SAM Processing pozwala na precyzyjną reprodukcję dźwięku, takiego jaki został zarejestrowany przez mikrofon. Oba rozwiązania są siłą napędową dla Heart Bass Implosion.

Wysokiej klasy przetworniki

Za podstawę HBI służą dwa przetworniki niskotonowe opracowane specjalnie dla modeli z serii Phantom. Jednostki te cechują się długim skokiem membrany (26 cm pomiędzy skrajnymi wychyleniami). Głośniki umieszczane są po obu stronach obudowy i pracując w idealnej symetrii znoszą wibracje obudowy oraz zapewniają naturalność odtwarzanego dźwięku. Centralną część panelu frontowego zarezerwowano dla współosiowo zamocowanych przetworników średnio- i wysokotonowego.

Devialet Phantom I remote 103dB

Doskonałe parametry

Zaawansowane rozwiązania sprawiają, że konstrukcja może poszczycić się parametrami nieosiągalnymi dla kompaktowych głośników. Phantom I 103 dB Refurbished odtwarza dźwięki z zakresu od 16 Hz do 25 kHz, jednocześnie przekonując płaską charakterystyką częstotliwościową – w zakresie od 20 Hz do 20 kHz nierównomierność nie przekracza 0,5 dB.

Atrakcyjny design

Podzespoły umieszczone zostały w stylowej obudowie wykonanej z kompozytu będącego połączeniem tworzywa ABS oraz włókna szklanego. Możliwości współpracy z innymi urządzeniami rozszerza wejście optyczne, do którego można podłączyć np. odtwarzacz Blu-ray. Co więcej po nawiązaniu połączenia internetowego Phantom I 103 dB Refurbished automatycznie wyszukuje i w przypadku dostępności również instaluje najnowszą wersję oprogramowania.

Devialet Phantom I remote 103dB

Odświeżone egzemplarze

Każdy głośnik Phantom I 103 dB certyfikowany oznaczeniem „Refurbished” przechodzi przez szereg rygorystycznych testów i kontroli, aby zapewnić najwyższą jakość i wydajność, identyczną jak w przypadku nowego produktu. Wszystkie egzemplarze zostały ponownie otwarte i poddane fabrycznym testom akustycznym. Producent przeprowadził również kontrolę układu elektronicznego i sprawdził wizualnie obudowę. Dzięki temu urządzenia „Refurbished” cechują się taką samą jakością – i tymi samymi funkcjami – jak fabrycznie nowe modele.

Phantom I 103 dB Refurbished – najważniejsze cechy:

 • Kompaktowy, bezprzewodowy system multiroom
 • Możliwość pracy w konfiguracji mono i stereo z drugim egzemplarzem Phantom I 103 dB Refurbished
 • Możliwość przesyłania muzyki bezprzewodowo przez Wi-Fi
 • Bluetooth
 • Moc 500 W (RMS)
 • AirPlay 2 i Spotify Connect
 • Zgodność z Roon Ready
 • Pasmo częstotliwości 16 Hz – 25 kHz
 • Szereg zaawansowanych rozwiązań zaczerpniętych ze wzmacniacza zintegrowanego D-Premier oraz konstrukcji z serii Expert
 • Wejście optyczne
 • Waga 11,4 kg
 • 253 X 255 X 343 mm (S x W x G)

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z artykułami o głośniku multiroom Devialet Phantom I, dostępnymi w zakładce "Publikacje", znajdującej się nad opisem produktu.

Specyfikacja Devialet Phantom I 103dB White Mat Refurbished

Moc wzmacniacza500 W RMS
Pasmo przenoszenia16 Hz - 25 kHz (@-6 dB)
WiFiTak
AirPlay 2Tak
BluetoothTak
Wejście cyfroweOptyczne
PilotTak
Wymiary (S x W x G) mm253 x 255 x 343
Waga kg11.4
InneARM Cortex-A9 MPCore 800 MHz dual-core; 512 MB DDR3; ADH, HBI, SAM, EVO; THD+N: 0,0005%; 103 dB SPL @ 1m

Opinie o Devialet Phantom I 103dB White Mat Refurbished

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: