Marka: RealCable

Nano-DAC

199 zł
/ sztuka

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 10 zł

Sprawdź szczegóły

Real Cable Nano-Dac

Przetwornik cyfrowo-analogowy Real Cable NANO-DAC

Real Cable Nano-Dac

Przetwornik C/A francuskiej firmy Real Cable pozwala na podłączenie urządzenia z wyjściami cyfrowymi (optycznym lub koaksjalnym) np. telewizor, Apple TV, konsola do analogowych wejść np. wzmacniacza, wieży czy amplitunera.

Urządzenie posiada wejścia optyczne i koaksjalne oraz wyjście RCA (cinch). Z boku NANO-DAC znajduje się przełącznik, który ustawiamy w odpowiedniej pozycji w zależności od tego czy używamy gniazda optycznego (Toslink) czy koaksjalnego (SPDIF).

Wraz z urządzeniem znajduje się też zasilacz 5V do podłączenie urządzenia do prądu.

Real Cable NANO-DAC odczytuje sygnały 44 kHz, 48 kHz oraz 96 kHz. 

Specyfikacja RealCable Nano-DAC

Opinie o RealCable Nano-DAC

4.8
Ocena:
Średnia ocen: 4.8

(6 ocen)

 • 5 5
 • 4 1
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

6 opinii

 1. Tadeusz

  Ocena:
  Ocena: 5
  Takiego właśnie produktu szukałem stancjonarnie. Aby wyciągnąć dźwięk z tv coax (mam stary tv philips i nie ma optyka) i przerobić go na dźwięk analogowy (mam wzmacniacz tylko z wejściami analogowymi. Proste urządzenie można podkelić nawet na obudowie tv z tyłu, bo jest lekkie.
 2. Feliix2

  Ocena:
  Ocena: 5
  Za tą cenę nie można spodziewać się fajerwerków, jednak piszę tą opinię, ponieważ ten dac zakupiłem z założeniem podłączenia do tv i do wzmaka, jednak przypadkowo okazało się, że jest całkiem niezły i stosunek ceny do jakości moim daniem ma wybitny. Obudowa tania, plastikowa, nadrabia jednak jakością dźwięku, czyli zupełnie odwrotnie jak w przypadku tanich chińskich daców z Alli.
 3. Bogdan

  Ocena:
  Ocena: 5
  Proste i niedrogie urządzenie, aby móc podłączyć dzisiejszy telewizor z wyjściami tylko cyfrowymi dźwięku do starej wieży. Mam system segmentowy Technics z dobrych czasów dla tego producenta i nie chciałem nic zmieniać, a dźwięk z wyjścia słuchawkowego telewizora podłączony do Technicsa był nie do przyjęcia. Z pomocą przyszło to małe urządzenie, które za pomocą rzepa przypiąłem z tyłu telewizora, więc go nie widać. Z telewizora wychodzę światłowodem optycznym do tego urządzenia, a dalej już przewodami RCA do wzmacniacza. Dźwięk jest nieporównywalnie lepszy niż przy wcześniejszym połączeniu.
 4. Cyprian

  Ocena:
  Ocena: 5
  Jeden z niewielu Daców do 200 zł który nie psuje dźwięku z TV, bardzo solidny sprzęt!
 5. Roman

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mój wzmacniacz nie ma wejść cyfrowych, więc to urządzenie to idealne rozwiązanie dla mnie, ponieważ chce podłączyć go do telewizora co teraz jest możliwe!
 6. Otto

  Ocena:
  Ocena: 4
  Bez problemu podłączyłem sygnał z TV przez wyjście optyczne ze wzmacniaczem przez analogowe chinch. Wszystko gra jak należy. Mogłoby być trochę taniej

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: