Marka: Constellation Audio

Preamp 1.0

Tworząc przedwzmacniacz Preamp 1.0 projektanci z firmy Constellation Audio postawili sobie za cel, aby maksymalnie zbliżyć się do jakości dźwięku, jaką gwarantuje flagowy model Constellation Altair II z serii Reference. Sposobem na zrealizowanie tego celu było wykorzystanie wielu kluczowych rozwiązań technicznych z topowej konstrukcji. Takie same są główne obwody audio, zasilanie zachowuje trójtransformatorową konstrukcję, wykorzystano układ dual mono, a rama wykonana jest z aluminiowych płyt. Dzięki temu urządzenie oddaje esencję dotychczasowych osiągnięć firmy przy zachowaniu swej  muzykalności i brzmienia, z których słyną przedwzmacniacze Constellation Audio.

Constellation Inspiration Preamp 1.0

Od strony technicznej ten zaawansowany przedwzmacniacz bazuje na sprawdzonych, cenionych rozwiązaniach. Transformatory R-core zasilające obwody audio niezależnie dla prawego i lewego kanału wyróżniają się naturalnie niskim szumem i niskim promieniowaniem energii magnetycznej. Naturalniejszy i bardziej rzeczywisty dźwięk, pozbawiony podkolorowania, jest efektem zastosowania modułu liniowego stopnia wzmocnienia, który zapewnia idealną równowagę pomiędzy pozytywną i negatywną częścią sygnału audio. Dalsze korzyści przynosi w pełni zbalansowany układ audio, w którym sygnał wzmacniany jest przez dwa identyczne układy audio, pozostające swoimi lustrzanymi odbiciami. Rozwiązanie to eliminuje interferencje przy jednoczesnym podwojeniu szybkości narastania napięcia wyjściowego wzmacniacza operacyjnego.

Dla tych, którzy nie chcą poświęcać jakości brzmienia, a jednocześnie chcą cieszyć się stereofoniczną muzyką i dźwiękiem przestrzennym kina domowego w jednym systemie, stopień liniowy Inspiration oferuje tryb home theater bypass. Jedno z wejść w urządzeniu można skonfigurować tak, aby odbierało sygnały kanału lewego i prawego z procesora AV. W trybie stereo sygnał przebiega tylko przez stopień liniowy Inspiration i podłączony wzmacniacz, dzięki czemu dwukanałowy sygnał pozostaje w pełni odizolowany od sprzętu kina domowego.

Constellation Inspiration Preamp 1.0

Wszystkie wprowadzone rozwiązania prowadzą do jednego celu, jakim jest wysoka jakość dźwięku. Użytkownik może cieszyć się najmniejszymi muzycznymi subtelnościami – sprzęt odtwarzający nagrania niemal znika, a w pomieszczeniu pozostaje jedynie użytkownik i jego ulubiona muzyka. Funkcjonalność Inspiration Preamp 1.0 zwiększa praktyczny ekran dotykowy, za pomocą którego można obsługiwać urządzenie.

Specyfikacja Constellation Audio Preamp 1.0

Zniekształcenia THD<0.001%, 20 Hz - 20 kHz @ 2V out / <0.1%, 20 Hz - 20 kHz @ 10V out
Wymiary (S x W x G) mm432 x 133 x 381
Waga kg11.3

Opinie o Constellation Audio Preamp 1.0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: