Preamp 1.0

Kategoria
Przedwzmacniacze
Seria
Inspiration
Cena na telefon

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny tylko w salonach

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży online. Skontaktuj się z najbliższym salonem w celu ustalenia możliwości prezentacji produktu.

Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Tworząc przedwzmacniacz Preamp 1.0 projektanci z firmy Constellation Audio postawili sobie za cel, aby maksymalnie zbliżyć się do jakości dźwięku, jaką gwarantuje flagowy model Constellation Altair II z serii Reference. Sposobem na zrealizowanie tego celu było wykorzystanie wielu kluczowych rozwiązań technicznych z topowej konstrukcji. Takie same są główne obwody audio, zasilanie zachowuje trójtransformatorową konstrukcję, wykorzystano układ dual mono, a rama wykonana jest z aluminiowych płyt. Dzięki temu urządzenie oddaje esencję dotychczasowych osiągnięć firmy przy zachowaniu swej  muzykalności i brzmienia, z których słyną przedwzmacniacze Constellation Audio.

Constellation Inspiration Preamp 1.0

Od strony technicznej ten zaawansowany przedwzmacniacz bazuje na sprawdzonych, cenionych rozwiązaniach. Transformatory R-core zasilające obwody audio niezależnie dla prawego i lewego kanału wyróżniają się naturalnie niskim szumem i niskim promieniowaniem energii magnetycznej. Naturalniejszy i bardziej rzeczywisty dźwięk, pozbawiony podkolorowania, jest efektem zastosowania modułu liniowego stopnia wzmocnienia, który zapewnia idealną równowagę pomiędzy pozytywną i negatywną częścią sygnału audio. Dalsze korzyści przynosi w pełni zbalansowany układ audio, w którym sygnał wzmacniany jest przez dwa identyczne układy audio, pozostające swoimi lustrzanymi odbiciami. Rozwiązanie to eliminuje interferencje przy jednoczesnym podwojeniu szybkości narastania napięcia wyjściowego wzmacniacza operacyjnego.

Dla tych, którzy nie chcą poświęcać jakości brzmienia, a jednocześnie chcą cieszyć się stereofoniczną muzyką i dźwiękiem przestrzennym kina domowego w jednym systemie, stopień liniowy Inspiration oferuje tryb home theater bypass. Jedno z wejść w urządzeniu można skonfigurować tak, aby odbierało sygnały kanału lewego i prawego z procesora AV. W trybie stereo sygnał przebiega tylko przez stopień liniowy Inspiration i podłączony wzmacniacz, dzięki czemu dwukanałowy sygnał pozostaje w pełni odizolowany od sprzętu kina domowego.

Constellation Inspiration Preamp 1.0

Wszystkie wprowadzone rozwiązania prowadzą do jednego celu, jakim jest wysoka jakość dźwięku. Użytkownik może cieszyć się najmniejszymi muzycznymi subtelnościami – sprzęt odtwarzający nagrania niemal znika, a w pomieszczeniu pozostaje jedynie użytkownik i jego ulubiona muzyka. Funkcjonalność Inspiration Preamp 1.0 zwiększa praktyczny ekran dotykowy, za pomocą którego można obsługiwać urządzenie.

Sekcja przedwzmacniacza
Zniekształcenia THD <0.001%, 20 Hz - 20 kHz @ 2V out / <0.1%, 20 Hz - 20 kHz @ 10V out
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe USB
Wejście gramofonowe Nie
Wyjścia RCA, XLR
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Nie
Wyzwalacz 12V Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator Toroidalny
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 432 x 133 x 381
Waga kg 11.3

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław