XP-20

Kategoria
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny tylko w salonach

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży online. Skontaktuj się z najbliższym salonem w celu ustalenia możliwości prezentacji produktu.

Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Przedwzmacniacz Pass Labs XP-20

Pass Labs XP-20 to najwyższej klasy, high-endowy przedwzmacniacz, którego podzespoły rozmieszczone są w dwóch eleganckich modułach. Jedna część skrywa zasilacz, druga pełni rolę głównej jednostki sterującej. Ta druga służy do zarządzania urządzeniem i wyposażona jest w pięć wejść: 3 liniowe, 1 zbalansowane i 2 niesymetryczne. Obsługę XP-20 ułatwiają duży i czytelny wyświetlacz oraz pilot zdalnego sterowania.

Potencjał brzmieniowy, który drzemie w tej dwuczęściowej konstrukcji, jest ogromny. Po rozpoczęciu odtwarzania ulubionych nagrań okazuje się, że bas jest potężniejszy, bardziej sprężysty i cechuje się spójniejszą fakturą. Scena dźwiękowa staje się jeszcze głębsza, wręcz doskonała, a w wielu nagraniach z łatwością można wyczuć akustykę charakteryzującą miejsce, w którym zostało dokonane nagranie. Za sprawą XP-20 brzmienie zyskuje naturalność i pozwala oderwać się muzyce od kolumn głośnikowych i wypełnić całą przestrzeń pokoju odsłuchowego. 

Wejścia / wyjścia
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Port RS-232 Nie
Wyzwalacz 12V Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Zasilanie
Transformator Nie
Pobór mocy (max) -
Pobór mocy (standby) -
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 300 x 100
Test / Recenzja
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Marcin Olszewski) - "... "Khmer" Nilsa Pettera Molvær a to jeden z bardziej zabójczych dla większości systemów krążek. To, co w drugim utworze wyprawia bas potrafi wywołać przysłowiowy opad szczęki nawet u doświadczonego słuchacza a u niedoświadczonego wytrzeszcz, niezbyt mądry wyraz twarzy a nawet napady obłąkańczego rechotu... Marcin Olszewski" PDF [575.85K]
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Jacek Pazio) - "...Brać audiofilska wie, że gdy chcesz homogeniczności i dużej przyjemności słuchania bez napinania na szybkość dźwięku, jednym z adresów jest właśnie opisywany producent. Koniec, kropka... Jacek Pazio." PDF [523.56K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław