Marka: Gato Audio

PRD-3S

GATO AUDIO PRD-3S

Szczytowy przedwzmacniacz firmy Gato Audio łączy różnorodne wejścia analogowe i cyfrowe. Oferowane przez niego brzmienie, podobnie jak wykonanie, jest najwyższej próby.

Gato Audio PRD-3S

Najważniejsze cechy:

  • Wejścia analogowe XLR i RCA
  • Wejścia cyfrowe: USB, współosiowe i optyczne
  • Bluetooth aptX
  • Dwie pary wyjść XLR i jedna para RCA
  • Najwyższej klasy przetwornik C/A PCM1794

Przedwzmacniacz PRD-3S integruje w sobie wejścia analogowe i cyfrowe. Jego zaawansowana konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem niskich szumów, oraz pełnego, naturalnego brzmienia. Aby zabezpieczyć wrażliwe obwody przedwzmacniacza i przetwornika C/A przed zakłóceniami obecnymi w powietrzu, wzmocniona obudowa została wykonana z materiałów niemagnetycznych.

Gato Audio PRD-3S

Dostępne są 3 wejścia analogowe: dwie pary gniazd RCA, oraz jedna para gniazd XLR. W przedwzmacniaczu pracują ulepszone, względem poprzedniej wersji tego urządzenia, obwody wejściowe. Zestrojono je w taki sposób, aby nie wpływały na przesyłany sygnał. Równie istotnym elementem przedwzmacniacza jest przetwornik C/A, oparty o doskonały układ Burr-Brown PCM1794. W torze analogowym przetwornika zastosowano szerokopasmową konwersję I/V, o raz filtry analogowe o niskiej dobroci. Moduł Bluetooth pracuje w trybie aptX, który gwarantuje najlepszą jakość transmisji, porównywalną z jakością charakterystyczną dla płyty CD. Sprawia to, że PRD-3S nie tylko posiada bogate wyposażenie, ale również świetnie brzmi.

Przedwzmacniacz wyposażono w trzy wyjścia analogowe, dwa XLR, oraz jedno RCA. Dzięki temu, może on zostać zintegrowany w dowolnym systemie audio, również w aplikacjach bi-ampingowych. Wejście Trigger 12V pozwala na sterowanie włączeniem wzmacniacza podłączonego do tej jednostki. Znacząco poprawia to komfort korzystania z zestawu audio.

Specyfikacja Gato Audio PRD-3S

Pasmo przenoszenia20 Hz-100 kHz - 0.5 dB
Zniekształcenia THD<0,001%
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
TransformatorEI
Pobór mocy (max)30 W
Pobór mocy (standby)< 1W
Wymiary (S x W x G) mm325 x 105 x 420
Waga kg7

Opinie o Gato Audio PRD-3S

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: