Słuchawki Koss UR50

UR50 to słuchawki wyróżniające się bardzo dobrą izolacją od hałasu.

Facebook Koss Polska

Dzięki zamkniętej konstrukcji ograniczają ilość dźwięków przedostających się do wnętrza nauszników, a przy tym sprawiają, że do uszu słuchacza dociera mocny i gęsty bas. Wysoka jakość brzmienia to zasługa zastosowania magnesów wykonanych z neodymu, boru i żelaza.


Podobnie jak inne modele słuchawki Koss UR50 zapewniają komfort nawet podczas długotrwałego odsłuchu. Miękka wyściółka, którą pokryty jest pałąk nagłowny, zwiększa wygodę użytkowania, a metalowy wspornik gwarantuje wymaganą wytrzymałość. Dzięki obrotowej konstrukcji nauszniki można złożyć na płasko, co ułatwia m.in. przewożenie słuchawek. UR50 wyposażone są w 1,2-m przewód Koss Flex-cord, który wyróżnia się zwiększoną trwałością i odpornością na splątanie.

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Specyfikacja Koss UR50

Impedancja (Ω)36
Pasmo przenoszenia (Hz)16 – 22 000
Czułość (dB/V)102
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonBrak

Opinie o Koss UR50

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: