Marka: Sennheiser

MOMENTUM M2 OEBT

Sennheiser M2 OEBT

Sennheiser Momentum 2 OEBT to niezwykle funkcjonalne słuchawki nauszne, które wyznaczają standard jakości wśród przenośnych modeli bezprzewodowych. Zbudowane z wykorzystaniem mocnej i lekkiej stali nierdzewnej, wyróżniają się sztywnością i wytrzymałością. Cechy te są szczególnie pożądane w przypadku mobilnych konstrukcji.

Momentum 2 OEBT to model wyposażony w łączność bezprzewodową Bluetooth. W przypadku tych słuchawek nawiązanie połączenia bezprzewodowego jest łatwiejsze niż podłączenie tradycyjnego przewodu. Dzięki kompatybilności ze standardem NFC™ cały proces sprowadza się do naciśnięcia przycisku. Dalsze korzyści zapewnia hybrydowy aktywny układ NoiseGuard™, który osłabia odgłosy otoczenia.

Momentum 2 OEBT są także niezwykle praktyczne. Ich składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i przewożenie słuchawek. W parze z funkcjonalnością idzie również komfort użytkowania. Pasek nagłowny pokryty jest alcantarą, a duże poduszki nauszne ze swoim owalnym kształtem idealnie dopasowują się do uszu użytkownika. Także ten element słuchawek wykończony jest alcantarą. Momentum 2 OEBT wyposażone są we wbudowany akumulator. Zapewnia on energię na 22 godziny pracy bezprzewodowej, dzięki czemu słuchawki idealnie sprawdzają się nawet podczas długich podróży.

Specyfikacja Sennheiser MOMENTUM M2 OEBT

Impedancja (Ω)Aktywnie: 480 Ω / pasywnie: 28 Ω
Pasmo przenoszenia (Hz)16 - 22 000
Zniekształcenia (%)< 0,5%
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.210

Opinie o Sennheiser MOMENTUM M2 OEBT

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: