Marka: IsoTek

EVO3 Polaris + Initium

IsoTek EVO3 Polaris

Listwa zasilająca Polaris jest praktycznym, a zarazem ekonomicznym usprawnieniem dowolnego systemu audio lub audiowizualnego. Sześć wbudowanych gniazd wyjściowych zapewnia naszym urządzeniom konieczną ochronę przed powstającymi zakłóceniami sieciowymi oraz poprawia ich wydajność.

IsoTek EVO3 Polaris

Polaris jest elegancką, kompaktową listwą zasilającą o wymiarach 480 x 80 x 45, składającą się z sześciu indywidualnych gniazd, które łączą się z centralną płytką. Urządzenie zmniejsza szum radiowy na poziomie 30 dB i zostało wyposażone w unikatowy system zabezpieczenia sekwencyjnego IsoTek, a maksymalna moc ciągła produktu wynosi 2300 W.

Dowiedz się więcej o IsoTek Polaris

 

IsoTek EVO3 Initium

EVO3 Initium jest podstawowym kablem zasilającym, zaprojektowanym specjalnie z myślą o zapewnieniu jak najwyższej wydajności w rozsądnym przedziale cenowym. Innowacyjne rozwiązanie od IsoTek stanowi najkorzystniejszą możliwą alternatywę dla wszystkich standardowych przewodów zasilających.

Konstrukcja: Przewodniki zostały umieszczone równolegle i z lekkim skręceniem wokół siebie. Wykorzystana technika stanowi pierwszą linię obrony przed szumem radiowym i interferencją magnetyczną.

IsoTek EVO3 Initium

Przewodniki: Do zwiększenia poziomu czystości i zwiększenia przewodności użyto przewodniki z miedzi beztlenowej 99,9999%. Te są mniej podatne na pękanie czy utratę na jakości wraz z upływem czasu.

Dowiedz się więcej o Isotek Initium

Specyfikacja IsoTek EVO3 Polaris + Initium

Opinie o IsoTek EVO3 Polaris + Initium

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(6 ocen)

 • 5 6
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

6 opinii

 1. Zyga

  Ocena:
  Ocena: 5
  Miałem na wypożyczeniu na weekend, jednak wystarczyłby nawet jeden wieczór, aby dojść do wniosku, że taka listwa jest sporo lepsza od listwy z marketu. Pomijam jakość gniazd, złączy czy w pełni metalową obudowę. Co się poprawiło? Nie jestem audiofilem, ale dla mnie słyszalnie nastąpiło „odmulenie” dźwięku. Poprawiła się precyzja, jest jakby żywiej. Produkt w stu procentach spełnia moje wymogi i jest warty swojej ceny. Zostaje u mnie!
 2. Kamil1968

  Ocena:
  Ocena: 5
  Po przesiadce z listwy Tomanek Tap8 przepaść. Warto wypożyczyć. Nie mam jakoś bardzo drogiego sprzętu a słychać wszystko jak na tacy. Yamaha A-S1100, Elac FS247.3, Yamaha CD-S700.
 3. Roman

  Ocena:
  Ocena: 5
  Mam, użytkuję od około roku. Zdecydowanie spadło zaszumienie, mam szerszą scenę i nieco lepszy bas. Polecam.
 4. rotel

  Ocena:
  Ocena: 5
  Doskonała listwa - poza dyskusją. Yamahy S2100 z Viennami zagrały jak o dwie klasy wyższy system - poukładana scena, zupełnie inna szczegółowość średnicy i góry, uspokojony dół, taka potęga bez żadnego wysiłku. Pełna kultura w każdym repertuarze: klubowy blues i jazz, damskie vokale wręcz zjawiskowe a klasyka kunsztowna, koncertowa. Fortepian wybrzmiewa w uszach jak na sali koncertowej ( FLAC 192/24 Ingrid Fliter). Im głośniej tym lepiej. Tego nie było na firmowych kablach z gniazdka w ścianie i tak naprawdę system miał iść na Allegro. Z Evo 3 Polaris zostaje. Te pięć gwiazdek to o 5 za mało.
 5. Maciek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Nie sądziłem, że zasilanie może mieć aż taki wpływ na brzmienie. U mnie zupełnie zmieniła się scena, mimo, że kolumny mam nienajgorsze (X2T). Polecam !
 6. Audio Muzo Fan

  Ocena:
  Ocena: 5
  W aktualnej cenie 1299 jest rewelacyjna i nie ma konkurencji. Przewód też całkiem niezły. U mnie dobrze sprawdził się w przetworniku DAC.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: