Marka: Audioquest

PowerQuest 707

Special Price 5 499 zł Regular Price 5 699 zł i
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5999 zł

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 275 zł

Sprawdź szczegóły

Kondycjoner sieciowy


PowerQuest 707 to zaawansowany technicznie kondycjoner sieciowy renomowanej amerykańskiej firmy AudioQuest. Łącząc wyjątkową wydajność z zaawansowaną ochroną przeciwprzepięciową, zapewnia doskonałe warunki pracy zasilanego przy jego pomocy zestawu stereo, kina domowego czy innych, niestandardowych systemów instalacyjnych audio i audio-wideo. Urządzenie wyposażone zostało m.in. w gniazda wysokoprądowe i pozwala na montaż w szafie typu rack.

Maksymalna ochrona

Urządzenie powstało w oparciu o kompleksowe podejście inżynierów marki AudioQuest do kondycjonowania układów zasilania AC i zapewnia wiodącą w swojej klasie, szerokopasmową redukcję szumów (rozpraszanie przekraczające 22 dB). Model PowerQuest 707 został wyposażony w zabezpieczenie przeciwprzepięciowe i funkcję automatycznego wyłączania przy ekstremalnym napięciu 140 V AC. Ustaw kondycjoner, podłącz go i zapomnij o problemach z zasilaniem.

7 gniazd do wykorzystania

Model PowerQuest 707 wyposażono łącznie w 7 gniazd sieciowych AC. Wśród nich są 3 gniazda wysokoprądowe, do których można podłączyć urządzenia odpowiedzialne za wzmocnienie sygnału audio, np. końcówki mocy. Kondycjoner ma 4 gniazda z filtrem liniowym, które służą przede wszystkim do podłączenia źródeł dźwięku i obrazu wykorzystywanych w systemie audio-wideo, np. odtwarzacza CD, odtwarzacza Blu-ray, streamera czy gramofonu.

Funkcja Transient Power Correction

Oprócz szerokopasmowej redukcji szumów (ang. Ultra-Linear Noise-Dissipation), model PowerQuest 707 obsługuje funkcję Transient Power Correction. Rozwiązanie to zapewnia rezerwę prądową o wartości szczytowej 45 A „na żądanie” dla dowolnego wzmacniacza (do 25 ms), dostarczając prąd o niskiej impedancji, którego wzmacniacz czy końcówka mocy potrzebuje do wytworzenia porywających kontrastów dynamicznych, odpowiedniego odzwierciedlenia basów i kontroli nad przetwarzanym sygnałem.

Możliwość instalacji w szafie rack

Kondycjoner ma w komplecie opcjonalnie mocowane uchwyty, pozwalające na instalację modelu PowerQuest 707 w szafie typu rack (ustandaryzowana wysokość urządzenia wynosi 2U). Dzięki temu montaż zajmuje zaledwie kilka minut, co jest szczególnie istotne dla instalatorów zaawansowanych systemów audio i audio-wideo. W zestawie znajduje się ponadto 2-metrowy kabel zasilający, w którym wykorzystano przewodniki z miedzi długoziarnistej (LGC).

Najważniejsze cechy kondycjonera sieciowego
AudioQuest PowerQuest 707:

• 7 gniazd sieciowych AC, w tym 3 wysokoprądowe

• Rezerwa prądowa o wartości szczytowej 45 A (do 25 ms)

• Możliwość instalacji w szafie rack (wysokość urządzenia: 2U, czyli 88,9 mm)

• Tryb różnicowy (Differential-Mode): 8 kHz do 1 GHz

• Tryb wspólny (Common-Mode): 30 kHz do 100 MHz

• Funkcja Transient Power Correction

• W komplecie kabel zasilający PQ-716

Specyfikacja Audioquest PowerQuest 707

Opinie o Audioquest PowerQuest 707

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: