Marka: Audioquest

Earth XLR 0,75m

Przewód Earth XLR 0,75m RealCable

Earth jest nieco bardziej zaawansowanym interkonektem z serii Elements w porównaniu z modelem Water.

Od strony konstrukcyjnej kabel opiera się na przewodniku wykonanym z litej miedzi PSC+, ale  otoczony jest przez izolację FEP. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, modelem Colorado z serii Rivers, nowy kabel ma większą o 1 mm średnicę, co pozwoliło zastosować grubsze o 60% i wytrzymalsze ścianki Air-Tubes, dzięki czemu Earth jest odporniejszy na zagięcia i zakłócenia wpływające negatywnie na przesył sygnału.


Udoskonalenia zastosowane w najnowszym interkonekcie objęły także system rozpraszania szumu NDS (Noise Dissipation System). Teraz projektanci zastosowali 6-warstwową izolację (w miejsce 4-warstwowej), która jeszcze skuteczniej chroni przewodnik przed negatywnym wpływem zewnętrznych częstotliwości radiowych. System wykorzystuje karbonową warstwę absorbującą oraz dodatkową metalową warstwę odbijającą.

Earth dostępny jest w długościach od 0,5 m do 10 m. Użytkownicy mogą wybrać wersję z wtykami RCA lub XLR. Zastosowane złącza posrebrzane są w technologii Hanging-Silver, polegającej na zanurzaniu wtyków w srebrze za pomocą chwytaka, zamiast umieszczania ich w wirującym bębnie z roztopionym srebrem. Ta technologia pozwala uzyskać lepsze efekty w odniesieniu do późniejszej trwałości złącza. Wtyki łączone są z przewodnikiem w technologii tzw. zimnego zgrzewania.  

Specyfikacja Audioquest Earth XLR 0,75m

Rodzajanalogowy
AnalogoweXLR
Długość (m)0,75
Materiał przewodnikamiedź
Profilokrągły

Opinie o Audioquest Earth XLR 0,75m

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Maciej Komorowski

  Ocena:
  Ocena: 5
  Do kabli kiedyś podchodziłem sceptycznie, dopóki nie kupiłem zestawu dzielonego Rotela. Wtedy zaczęła się zabawa z doborem okablowania IC oraz głośnikowych. Piszę o Earth, ponieważ to ten przewód wprowadził u mnie najbardziej pozytywne zmiany w systemie. Rotel RC-1590 i RB1590 gra z kolumnami B&W 702 S2. Dopiero na tym przewodzie otrzymałem to co chciałem, czyli barwę i analogowość bez uszczerbku na jakości stereofonii i detalu z czego B&W słyną. Przewody nie najtańsze, jednak w moim systemie zdecydowanie warte grzechu.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: