Marka: Audioquest

Black Lab

As low as 185 zł Regular Price 279 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 198 zł
  • Rodzaj: głośnikowy
  • Analogowe: RCA
  • Długość (m): 8
  • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 9 zł

Sprawdź szczegóły

Przewód do subwoofera wykorzystujący przewodnik z długokrystalicznej miedzi (LGC) i system rozpraszania szumu z warstwą metalu. Całość otacza izolacja ze spienionego polietylenu.

Kabel do subwoofera, Black Lab, został zbudowany w oparciu o lite przewodniki wykonane z długokrystalicznej miedzi (LGC). Lity materiał pozwala wyeliminować zniekształcenia spowodowane interakcją pomiędzy przewodnikami, zaś długokrystaliczna miedź gwarantuje łagodniejsze i czystsze brzmienie w porównaniu ze zwykłą miedzią beztlenową. Lepsze parametry pracy LGC to m.in. zasługa mniejszej ilości zanieczyszczeń i mniejszej liczby granic ziaren.


 

Przewodniki otacza izolacja wykonana ze spienionego polietylenu z powietrznym wypełnieniem. O takim rozwiązaniu zadecydowało to, że powietrze nie pochłania energii, a polietylen wyróżnia się małymi stratami i łagodnym profilem zniekształceń. Dzięki wypełnieniu powietrzem pianki polietylenowej udało się ograniczyć efekt braku ostrości, który charakteryzuje inne materiały. Ponadto Black Lab wyposażono w system rozpraszania szumu (NDS) z wykorzystaniem metalowej warstwy. System chroni przed przedostawaniem się do układu uziemienia urządzenia dużej ilości zakłóceń radiowych.

Dalszą poprawę jakości sygnału zapewniają pozłacane wtyki łączone na zimno. Ten rodzaj połączenia eliminuje powszechne źródło zniekształceń, jakim jest lut, a ponieważ powłoki uziemienia są wyciskane zamiast obrabiane maszynowo, o wyborze metalu decydują jego niskie zniekształcenia, a nie korzystne właściwości przy obróbce metalu. Ponadto kabel wyposażony jest przewód, który służy do eliminowania problemu „buczenia” zanim subwoofer i np. amplituner AV nie zostaną połączone ze sobą oddzielnym przewodem. W tej sytuacji należy połączyć mały wtyk widełkowy do metalowej ramy wzmacniacza subwoofera oraz ramy drugiego urządzenia. 

Specyfikacja Audioquest Black Lab

Rodzajgłośnikowy
AnalogoweRCA
Długość (m)8
Materiał przewodnikamiedź

Opinie o Audioquest Black Lab

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: