Marka: ELAC

MIRACORD 50 - OUTLET

Special Price 1 399 zł Regular Price 2 399 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1499 zł
  • Typ wkładki: MM
  • Stosunek sygnał/szum: >-67dB (A-weighted); >-60dB (unweighted)
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 20 000 Hz
  • Poziom wyjścia: 2,5 mV

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 70 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

Gramofon ELAC Miracord 50 został zaprojektowany z myślą o wyjątkowym brzmieniu winylowych nagrań i nawiązuje do ikonicznego modelu Miracord ze złotej ery stereo, kiedy królowały wyszukane konstrukcyjnie gramofony. ELAC to legenda w gramofonowym świecie lat 70. i 80., a nazwę Miracord doskonale znają wszyscy miłośnicy winylu ze złotej ery analogu.

Najważniejsze cechy:

• Solidne, antyrezonansowe chassis

• Precyzyjne ramię, z regulacją antiskatingu i wysokiej jakości wkładką

• Odlewany talerz

• Wbudowany przedwzmacniacz z korekcją RIAA

• Paskowy napęd

• Pokrywa w zestawie

NIEMIECKA INŻYNIERIA

Miracord 50 jest perfekcyjnie opracowaną konstrukcją z paskowym napędem i solidnym talerzem odlewanym z aluminium. Precyzyjnie wyważone, proste ramię z demontowalną główką, zostało fabrycznie wyposażone w wysokiej jakości wkładkę firmy Audio-Technica. Zaprojektowany z myślą o wygodzie i łatwości użytkowania, Miracord 50 dostarczany jest z wbudowanym przedwzmacniaczem gramofonowym, pozwalającym na podłączenie urządzenia do dowolnego systemu muzycznego, nawet takiego, które nie jest wyposażone w specjalne wejście dla gramofonu..

OBUDOWA MINIMALIZUJĄCA REZONANS

Doskonałą podstawę dla ramienia i napędu zapewnia antyrezonansowa obudowa, zaprojektowana w celu zminimalizowania dźwiękowego wpływu wibracji i sprzężenia zwrotnego. Niskoszumny silnik prądu stałego zapewnia bardzo stabilne odtwarzanie płyty, przekazując napęd do solidnego, odlewanego z aluminium talerza, za pomocą gumowego paska.

PRECYZYJNE RAMIĘ

Statycznie zbalansowane ramię to precyzyjnie łożyskowana prosta rurka z wbudowaną regulacją anty-skatingu i zdejmowanym headshellem. Fabrycznie montowana wysokiej jakości wkładka MM upraszcza konfigurację i zapewnia właściwy kąt śledzenia, nacisk i ustawienie azymutu natychmiast po wyjęciu z gramofonu z opakowania.

WBUDOWANY PRZEDWZMACNIACZ

Funkcjonalność Miracorda 50 zwiększa wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z korekcją RIAA. Oznacza to możliwość odtwarzania płyt LP bez potrzeby dodawania kosztownego stopnia gramofonowego lub stosowania wzmacniacza wyposażonego w specjalne wejścia dla gramofonu. Wystarczy podłączyć gramofon, umieść płytę na talerzu i już można cieszyć się pięknym dźwiękiem z płyt analogowych.

WYSZUKANA ELEGANCJA

Gramofon dostępny będzie w dwóch wersjach wykończenia – eleganckiej, nowoczesnej czerni oraz klasycznej, drewnianej obudowie. Dla ochrony przez szkodliwym kurzem i zabezpieczenia ramienia przed uszkodzeniem, gramofon został fabrycznie wyposażony w wygodną, przezroczystą pokrywę..

Specyfikacja ELAC MIRACORD 50 - OUTLET

Typ wkładkiMM
Stosunek sygnał/szum>-67dB (A-weighted); >-60dB (unweighted)
Pasmo przenoszenia20 - 20 000 Hz
Poziom wyjścia2,5 mV
Pobór mocy (max)1,5 W
Pobór mocy (standby)<0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm420 x 140 x 360
Waga kg5,5

Opinie o ELAC MIRACORD 50 - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: