Marka: ELAC

MIRACORD 70

Elac Miracord 70

Miracord 70 – najnowszy gramofon firmy ELAC, który dzięki rozwiązaniom technicznym wywodzącym się z topowego modelu Miracord 90 zapewnia wysokiej jakości dźwięk, zachowując bardzo atrakcyjny poziom cenowy.

Najważniejsze cechy:

  • Aluminiowe ramię z wkładką Audio-Technica AT95E
  • Paskowy napęd, anty-skating
  • Masywna podstawa z MDF-u
  • Ważący 2,6 kg szklany talerz
  • Czarne wykończenie na wysoki połysk

Elac Miracord 70

W pełni manualny gramofon ELAC Miracord 70 jest odpowiedzią firmy na potrzeby klientów poszukających urządzenia doskonale i wiernie  odtwarzającego dźwięk z winylowych krążków. Stąd zastosowanie w tym modelu rozwiązań z jubileuszowego i zarazem szczytowego modelu niemieckiej firmy – Miracord 90.

Bazą dla Miracorda 70 jest gruba płyta MDF, ograniczająca do minimum możliwość wystąpienia wibracji, pokryta czarną błyszczącą powłoką. , w której otoczenie odbija się jak w czarnym lustrze. Talerz wykonano z czarnego szkła sodowo-wapniowego, a jego waga wynosi 2,6 kilograma.

Elac Miracord 70

Za napęd odpowiada silnik Premotec, cechujący się dużym momentem obrotowym, który poprzez pasek przekazuje swoją moc w bardzo płynny sposób. Aluminiowe ramię wyposażono we wkładkę MM Audio-Technica AT95E, odpowiadającą za wierne odtwarzanie dźwięku zapisanego na winylowej płycie.

Wynosząca 11 kilogramów masa gramofonu wraz ze znanym z modelu Miracord 90 rozwiązaniem, czyli podwójnie odprzęgniętym od płyty nośnej i ramienia silnikiem, eliminuje ryzyko wystąpienia niepożądanych zniekształceń dźwięku spowodowanych zewnętrznymi wibracjami.

Elac Miracord 70

W rezultacie zastosowanych rozwiązań, materiałów i komponentów elektronicznych powstała konstrukcja, która zaspokoi estetyczne i muzyczne gusty osób przykładających wyjątkową wagę do wysokiej jakości – w każdej dziedzinie.

Specyfikacja ELAC MIRACORD 70

Bluetoothnie
Typ wkładkiMM
Pasmo przenoszenia20 - 20 000 Hz
Poziom wyjścia3,5 mV
Waga talerza2,6 kg
Wymiary (S x W x G) mm465 x 140 x 365
Waga kg11

Opinie o ELAC MIRACORD 70

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: