Marka: Devialet

Phantom Silver Glossy Refurbished

8 699 zł
/ sztuka
 • Wersje aplikacji sterującej: smartfon (iOS / Android)
 • Wspierane formaty plików: AAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
 • Natywne częstotliwości próbkowania: 24 - 192
 • Głębokość bitowa: 24 bity

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 435 zł

Sprawdź szczegóły

Phantom Silver Glossy Refurbished

Devialet Phantom Silver Refurbished to bezprzewodowy głośnik multiroom, który odtworzy muzykę np. poprzez Wi-Fi.  Z Silver Phantomem możesz cieszyć się całą swoją muzyczną kolekcją. Oprócz muzyki zgromadzonej na tradycyjnych nośnikach otrzymujesz dostęp do internetowych serwisów muzycznych, takich jak Spotify, TIDAL, Deezer, Qobuz, serwisów streamingowych wideo, np. YouTube, Netflix, a także tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata.

Solo lub w parze

Gdyby okazało się, że jeden Devialet Phantom Silver Refurbished to za mało dodaj drugą sztukę i stań się właścicielem nowoczesnego systemem stereo w oparciu o dwa Phantomy Silver i router Dialog!

Już jeden Silver Phantom pracujący solo dostarcza niezwykłych doświadczeń, niemal niewiarygodnych w odniesieniu do tak kompaktowego systemu. Z drugim Silver Phantomem możesz odkryć nowy świat: jeszcze mocniejszy, jeszcze bardziej przestrzenny, jeszcze bardziej wyjątkowy, całkowicie zachwycający. Nie potrzebujesz już wzmacniacza, odtwarzacza CD i kolumn głośnikowych. Dzięki systemowi Devialet zastąpisz tradycyjny system Hi-Fi. Jeżeli szukasz nowoczesnego, bezkompromisowego zestawu Hi-Fi nie możesz obojętnie przejść obok Phantomów Silver!

Multiroom

Możesz połączyć aż do 24 Silver Phantomów Refurbished i stać się posiadaczem najdoskonalszego systemu multiroom. Całością sterujesz niezwykle intuicyjną, prostą, nowoczesną aplikacją Devialet Spark, która umożliwia odtwarzanie tej samej muzyki na wszystkich urządzeniach Silver Phantom Refurbished znajdujących się w różnych pomieszczeniach. Po prostu bez żadnych ograniczeń.

Niezapomniane wrażenia kinowe

Silver Phantom Refurbished pozwala już po chwili rozkoszować się fantastycznymi wrażeniami towarzyszącymi podczas oglądania ulubionych filmów. Od teraz doznania do tej pory zarezerwowane dla sal kinowych będą dostępne w Twoim domu! Zaproś przyjaciół i wspólnie doświadczajcie potęgi i mocy dźwięku jaką oferują urządzenia Devialet. A po zakończonym seansie filmowym bez problemu możecie wspólnie rozpocząć seans muzyczny. Wystarczy, że znajomi będą podłączeni do Twojej sieci Wi-Fi a dzięki aplikacji Spark uzyskasz dostęp do całej muzyki Twoich przyjaciół. Po raz pierwszy i tylko z Devialetem Phantom możesz tworzyć wspólną, wirtualną listę odtwarzania.

Przygotowany na przyszłe rozwiązania

Oprócz tego Twój Phantom Silver Refurbished będzie zawsze nowoczesny. A to dzięki temu, że inżynierowie Devialet cały czas pracują nad tym aby Twoje urządzenie było na bieżąco aktualizowane o nowinki techniczne. Wszystko to otrzymujesz dzięki bezpłatnemu systemowi aktualizacji. Z nami możesz mieć pewność, że urządzenie będzie na czasie jeszcze przez wiele lat.

Zaawansowane rozwiązania techniczne

Silver Phantom Refurbished tworzy nową kategorię produktów audio: Implosive Sound Center (implozyjne centrum dźwięku). To system, który zmieni Twój sposób słuchania muzyki, dostarczając moc i emocje. Sercem urządzenia są opatentowane technologie czyli to, co rozsławiło firmę Devialet na całym świecie: technologia ADH Intelligence®, SAM Processing® oraz HBI®. Silver Phantom jest owocem blisko 10 lat prac badawczo-rozwojowych i urzeczywistnieniem niemal 100 patentów.

Imponująca moc

To prawdziwe dzieło sztuki, które mimo niezwykle złożonego wnętrza, na zewnątrz eksponuje prostotę i wrodzoną elegancję. Odkryj bogactwo wielokrotnie odsłuchiwanych utworów, ale po raz pierwszy w pełnej swojej krasie – od basu schodzącego do 16 Hz, aż do precyzyjnych wysokich tonów sięgających 25 kHz, bez szumu tła i bez zniekształceń. A wszystko przy mocy sięgającej 3000 W i ciśnieniu dźwięku na poziomie 105 dB.

A Wszystko zamknięte w 6 litrach objętości!

Odświeżone egzemplarze

Każdy głośnik Phantom Silver certyfikowany oznaczeniem „Refurbished” przechodzi przez szereg rygorystycznych testów i kontroli, aby zapewnić najwyższą jakość i wydajność, identyczną jak w przypadku nowego produktu. Wszystkie egzemplarze zostały ponownie otwarte i poddane fabrycznym testom akustycznym. Producent przeprowadził również kontrolę układu elektronicznego i sprawdził wizualnie obudowę. Dzięki temu urządzenia „Refurbished” cechują się taką samą jakością – i tymi samymi funkcjami – jak fabrycznie nowe modele.

Phantom Silver Refurbished – najważniejsze cechy:

 • Kompaktowy, bezprzewodowy system multiroom
 • Możliwość pracy w konfiguracji mono i stereo z drugim egzemplarzem Phantom Silver Refurbished
 • Możliwość przesyłania muzyki bezprzewodowo przez Wi-Fi
 • Bluetooth
 • Deezer, Napster, Spotify, Tidal
 • Moc 3000 W
 • Ciśnienie dźwięku na poziomie 105 dB
 • Waga 10,5 kg
 • Pasmo częstotliwości 16 Hz – 25 kHz
 • 253 X 343 X 255 mm (S x W x G)

 

Specyfikacja Devialet Phantom Silver Glossy Refurbished

Wersje aplikacji sterującejsmartfon (iOS / Android)
Wspierane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, OGG, WAV, WMA, WMA-L
Natywne częstotliwości próbkowania24 - 192
Głębokość bitowa24 bity
Serwisy strumieniująceSpotify
Ethernet LANTak
Wbudowany moduł Wi-FiTak
BluetoothTak
Wyjście subwooferaNie
Wyjście wyzwalaczaNie
Przetwornik C/A24 bity
WzmacniaczADH
Wymiary (S x W x G) mm252 x 255 x 342
Dostępne kolotybiały
Waga kg11.4

Polecane Produkty

Akcesoria do Devialet Phantom Silver Glossy Refurbished

Opinie o Devialet Phantom Silver Glossy Refurbished

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: