Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

KOSS CS100 USB

Facebook Koss Polska

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Koss CS100 USB doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy, jak i w roli słuchawek dla gracza.

Najważniejsze cechy:

 • idealny do aplikacji głosowych PC, interaktywnych gier i rozpoznawania mowy,
 • regulowany pałąk zapewnia doskonałe dopasowanie,
 • piankowe nauszniki  zapewniają wygodę podczas długich sesji,
 • wejście USB.

KOSS CS100 USB

Komunikacja głosowa za pomocą słuchawek  CS100 USB odbywa się na najwyższym poziomie. Wysoka czułość i niski poziom zniekształceń przetworników w połączeniu z mikrofonem elektretowym zapewniają znakomitą jakość, zarówno odtwarzanego, jak i przesyłanego dźwięku. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, żaden niuans nie umknie użytkownikowi podczas rozmowy prowadzonej za pomocą CS100 USB.

Słuchawki doskonale sprawdzą się jako narzędzie do pracy z aplikacjami rozpoznającymi mowę oraz w roli komunikatora podczas wieloosobowej rozgrywki w grze komputerowej. Niezależnie od zastosowania słuchawki CS100 USB zapewniają wysoką jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

 • Koszt opłaty serwisowej – w autoryzowanym serwisie KOSS to tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wykonanej przez autoryzowany serwis KOSS, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
 • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

 

 • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

 • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną.
 • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

TypNauszne
PrzeznaczenieDomowe
Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)30-16 000
Długość przewodu (m)2,4
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB
Odłączany przewódNie
SkładanieNie
Aktywna redukcja hałasuNie
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałNie

Marka: Koss

CS100 USB

179 zł
/ sztuka
 • Typ: Nauszne
 • Przeznaczenie: Domowe
 • Impedancja (Ω): 32
 • Pasmo przenoszenia (Hz): 30-16 000

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 9 zł

Sprawdź szczegóły

Koss CS100 USB stereofoniczny zestaw słuchawkowy doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy, jak i w roli słuchawek dla gracza.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: