Marka: ClearAudio

Satisfy Kardan

Special Price 6 750 zł Regular Price 6 977 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8139 zł
  • Rodzaj zamontowanego ramienia: proste
  • Typ wkładki: MC
  • Waga kg: 0.49
  • Inne: Zakres wyważenia wkładki: 2,5 do 17 g; Przewieszenie (overhang): 17,12 mm; Długość całkowita: 305 mm; Długość efektywna: 239,12 mm; Kąt prowadzenia ramienia: 24,02°; Materiały: aluminium, stal nierdzewna; aluminium/carbon

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Ramię gramofonowe Clearaudio Satisfy Kardan

Wielokrotnie nagradzane ramię z magnetycznym antyskatingiem. Wykorzystano tu tzw. bezpośrednie okablowanie, co oznacza, że sygnał płynie nieprzerwanie od wkładki do przedwzmacniacza gramofonowego. Ramię ma długość 9 cali i dostępne jest w trzech wariantach: TA045 (Black Aluminium), TA014 (Silver Aluminium), TA015 (Silver Carbon).

Ramię gramofonowe Clearaudio Satisfy Kardan

Wygodna regulacja

Dzięki wstępnie zamontowanemu aluminiowemu headshellowi, ustawienie azymutu jest niezwykle proste. Równie łatwe, a jednocześnie precyzyjne jest ustawienie antyskatingu. Jest on regulowany magnetycznie, a następnie blokowany za pomocą łatwo dostępnej śruby, która została umieszczona obok łożyska ramienia.

Ramię gramofonowe Clearaudio Satisfy Kardan

Solidnie wykonane łożyska

Łożysko pionowe ma polerowany trzpień wolframowy. Jest on osadzony w skrupulatnie wyważonym łożysku szafirowym (to ostatnie jest również używane przez szwajcarskich producentów zegarów, co daje wyobrażenie o jego dokładności). Dwa poziome łożyska zostały wykonane z niezwykle mocnego i trwałego materiału ceramicznego.

Ramię gramofonowe Clearaudio Satisfy Kardan

Zaprojektowane z myślą o elastyczności

Ramię Satisfy Kardan zostało zaprojektowane nie tylko z myślą o dużej wytrzymałości, ale także o elastyczności pod względem zastosowania. Można je wykorzystać we współpracy z szeroką gamą baz gramofonowych i wkładek. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wersję srebrną, czarną aluminiową, czy wykonaną z włókna węglowego, ramię Satisfy Kardan pozwoli Ci zanurzyć się w odtwarzanej muzyce.

Specyfikacja ClearAudio Satisfy Kardan

Rodzaj zamontowanego ramieniaproste
Typ wkładkiMC
Waga kg0.49
InneZakres wyważenia wkładki: 2,5 do 17 g; Przewieszenie (overhang): 17,12 mm; Długość całkowita: 305 mm; Długość efektywna: 239,12 mm; Kąt prowadzenia ramienia: 24,02°; Materiały: aluminium, stal nierdzewna; aluminium/carbon

Opinie o ClearAudio Satisfy Kardan

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: