Marka: ClearAudio

Concept / Verify

Special Price 4 500 zł Regular Price 4 651 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4814 zł
  • Rodzaj zamontowanego ramienia: proste
  • Typ wkładki: MC
  • Waga kg: 0.440
  • Inne: Zakres wyważenia wkładki: 2,5 do 17 g; Przewieszenie (overhang): 17,56 mm; Długość całkowita: 305 mm; Długość efektywna: 239,56 mm; Kąt prowadzenia ramienia: 24,16°; Materiały: aluminium

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

 

Clearaudio - konfigurator

Ramię gramofonowe Clearaudio Concept/Verify

Solidnie wykonane radialne ramię z pozbawionym rezonansów headshellem i innowacyjną techniką łożysk magnetycznych. Nie tylko doskonale się prezentuje, ale też zapewnia czyste analogowe brzmienie. Ramię ma długość 9 cali i dostępne jest w dwóch wariantach: TA035/Concept (Black Aluminium), TA035 (Silver Carbon).

Ramię gramofonowe Clearaudio Concept / Verify

Zaawansowane rozwiązania i elementy

Aluminiowa, wolna od rezonansów głowica może być precyzyjnie regulowana. Z wykorzystaniem przeciwwagi możemy ustawić dokładną siłę śledzenia. Ramię, dzięki swojemu wykonaniu nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia precyzyjny transfer sygnału i klarowny, czysty dźwięk. Zastosowano tu okablowane wysokiej jakości z przewodem Direct Wire firmy Clearaudio. Wykorzystywane rozwiązania przekładają się na zapierające dech w piersiach, bogate w detale brzmienie.

Doskonała współpraca

Ramię Verify pozwala osiągnąć optymalne brzmienie, szczególnie w połączeniu z gramofonem Clearaudio Concept i wkładką Concept MC. Zarówno dla miłośników muzyki w hi-endowym wydaniu, jak i początkujących melomanów może to być najbardziej ekscytujący zestaw gramofonowy wszechczasów. Jednak także w wypadku wielu innych gramofonów ramię Verify stanowi idealną, atrakcyjną cenowo propozycję.

Specyfikacja ClearAudio Concept / Verify

Rodzaj zamontowanego ramieniaproste
Typ wkładkiMC
Waga kg0.440
InneZakres wyważenia wkładki: 2,5 do 17 g; Przewieszenie (overhang): 17,56 mm; Długość całkowita: 305 mm; Długość efektywna: 239,56 mm; Kąt prowadzenia ramienia: 24,16°; Materiały: aluminium

Opinie o ClearAudio Concept / Verify

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: