Victrola Vinyl Record Case UK

299 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 15 zł

Sprawdź szczegóły

Victrola Vinyl Record Case UK walizka na winyle

Victrola Vinyl Record Case UK

Victrola VSC-20-UK jest elegancką walizką na płyty winylowe, która pozwala na przechowywanie ponad 30 krążków dowolnych rozmiarów. Etui ma zadanie chronić płyty przed kurzem, wszelkimi uszkodzeniami i odkształceniami, zapewniając im optymalne warunki przenoszenia oraz przechowywania. Trwałość VSC-20-UK zwiększa się dzięki wzmocnieniu narożników i zastosowaniu wytrzymałych zawiasów. Natomiast praktyczna rączka umożliwia swobodny transport i przenoszenie walizki.

VICTROLA

Firma Victrola to marka z ponad 15-letnim doświadczeniem na rynku w tworzeniu zaawansowanych urządzeń audiofilskich m.in. gramofonów oraz szaf grających, której celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości odsłuchu oraz wrażenia słuchowego. Początkowo z oferowanego ledwie jednego produktu, Victrola rozrosła się do kolekcji ponad 300 unikatowych urządzeń, dostępnych w ponad 50 tys. sklepów detalicznych, w 10 krajach na całym świecie.

I tak jak 15 lat temu, tak teraz celem firmy jest projektowanie, rozwijanie, produkowanie i wprowadzenie na rynek bogatą w funkcje elektronikę użytkową w przystępnych cenach detalicznych. Zespół zarządzający składa się z wyspecjalizowanych ekspertów w handlu detalicznym, globalnym zaopatrzeniu, produkcji, logistyce, kontroli i zarządzeniu łańcuchem dostaw.

Specyfikacja Victrola Vinyl Record Case UK

Opinie o Victrola Vinyl Record Case UK

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: