Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Audio-Technica VM540ML/H to zestaw, który składa się z wkładki VM540ML fabrycznie przymocowanej do uchwytu HS10. Rozwiązanie to przyspiesza i ułatwia skonfigurowanie gramofonu.

Katalog wkładek gramofonowych VM Audio-Technica

Dzięki stereofonicznej wkładce Dual MM Audio-Technica VM540ML każdy miłośnik analogowej muzyki może cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem. Zastosowana igła ze szlifem MicroLine™ jest konstrukcją analogiczną do rylca wycinającego rowki płyty, dzięki czemu bardzo precyzyjnie odczytuje informacje zapisane na winylowym krążku. Efektem jest znaczące udoskonalenie brzmienia muzyki.


Dalsze korzyści podczas odtwarzania płyt przynosi specjalna płytka ekranująca oba kanały stereo. Wykonana z permaloju odseparowuje kanały prawy i lewy, jednocześnie obniżając przesłuch elektryczny do poziomu niższego niż 40 dB.  Podobny poziom przesłuchu występuje w samych rowkach analogowej płyty.

Wkładka VM540ML, podobnie jak inne modele nowych wkładek z serii VM, wykorzystuje taką samą podstawową konstrukcję zespołu generującego sygnał elektryczny, a różni się zastosowaną igłą. System para-toroidalny pozwala uzyskać doskonałą liniowość, a igła MicroLine™ gwarantuje doskonałe odwzorowanie wysokich częstotliwości, przy mniejszym poziomie zniekształceń.

Obudowa wkładki wykonana jest z wytrzymałego polimeru charakteryzującego się niskim rezonansem. Z kolei cewka nawinięta drutem z miedzi beztlenowej o czystości 6N „odczytuje” z rowków płyty olbrzymią ilość informacji i dostarcza dźwięk wysokiej rozdzielczości z wyrazistym obrazem dźwiękowym.

Uchwyt HS10 to moduł wykonany z odlewu aluminium. Element ten przystosowany jest do współpracy z 4-pinowymi ramionami gramofonowymi.

Typ wkładkiMM
Pasmo przenoszenia20-27,000 Hz
Separacja kanałów28 dB (1 kHz)
Równowaga kanałów1.0 dB (1 kHz)
Pionowy kąt śledzenia23°
Znamionowa impedancja obciążenia47 kΩ
Induktancja cewki460 mH (1 kHz)
Napięcie wyjściowe4.0 mV (at 1 kHz, 5 cm/sec)
Szlif igłyMicroLine™
WspornikRurka aluminiowa
Mocowanie½”
Wymiary (S x W x G) mm21 x 21.3 x 60.4
Waga kg0.0168

Marka: Audio-Technica

VM540ML/H

Special Price 1 299 zł Regular Price 1 399 zł
/ sztuka
  • Typ wkładki: MM
  • Pasmo przenoszenia: 20-27,000 Hz
  • Separacja kanałów: 28 dB (1 kHz)
  • Równowaga kanałów: 1.0 dB (1 kHz)

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 65 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: