Marka: Audio-Technica

AT-MONO3/SP

Special Price 899 zł Regular Price 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999 zł
  • Typ wkładki: MC
  • Pasmo przenoszenia: 22-22 000 Hz
  • Pionowy kąt śledzenia: 23°
  • Znamionowa impedancja obciążenia: 400 - 47,000 Ω

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 45 zł

Sprawdź szczegóły

Wkładka gramofonowa MC Audio-Technica AT-MONO3/SP

A-T AT-MONO3/SP to nowe spojrzenie na jakość brzmienia, zamkniętego w płytach mono. Przemyślany design i nowoczesne rozwiązania sprawiają, że wkładka MC pozwala wydobyć prawdziwe piękno zapisane na czarnym krążku. Bogata reprodukcja i czyste, klarowne odwzorowanie zakresów tonalnych pozwalają tchnąć nowe życie w  brzmienie utrwalone  na klasycznym szelaku i innych materiałach. Na fali sukcesu w Japonii model AT-MONO3/SP udostępniono również w Europie, zapewniając użytkownikom krążków SP ze Starego Kontynentu wyjątkową satysfakcję podczas odsłuchu.

Wkładka AT-MONO3/SP to przede wszystkim wysoka jakość produkcji i przemyślany design, oparty na konstrukcji MC, wyrażony zastosowaniem cylindrycznej cewki PCOCC, nadającej sygnałowi czystości, precyzji i wierności dźwięku odtwarzanego z prędkością 78 RPM. Napięcie 1,2 mV sprawia natomiast, że generowany przez wkładkę sygnał audio nie wymaga zastosowania dodatkowego wzmocnienia.


Aluminiowa cewka oraz igła o zmniejszonej masie pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości prowadzenia przy zmniejszonym nacisku, zapewniając nawet 500 godzin wysokiej jakości odsłuchu, pełnego bogatego i wiernego (również dzięki konstrukcji PCOCC) brzmienia, które sprawia, że model AT-MONO3/SP należy do najbardziej poszukiwanych wkładek mono na rynku.

Co więcej, w opinii użytkowników wkładka wyraźnie podnosi jakość produkowanego przez krążki dźwięku. Brzmienie nabiera czystości, efekt tła zostaje zminimalizowany a zakłócenia prawie wyeliminowane. Wybija się za to detal, którego niezaprzeczalny walor dostrzegalny jest zarówno na poziomie wysokich, jak i niskich tonów.

Unikalny efekt brzmieniowy podkreśla również zwarta aluminiowa obudowa, której poszczególne elementy zespolono ze sobą syntetycznie, aby wyeliminować ryzyko jakichkolwiek zniekształceń.

Konstrukcja wkładki pozwala wydobyć sygnał audio wyłącznie z pomocą horyzontalnych ruchów, jednak w celu zminimalizowania zużycia ścieżki AT-MONO3/SP charakteryzuje również elastyczność pionowa.

Specyfikacja Audio-Technica AT-MONO3/SP

Typ wkładkiMC
Pasmo przenoszenia22-22 000 Hz
Pionowy kąt śledzenia23°
Znamionowa impedancja obciążenia400 - 47,000 Ω
Induktancja cewki190 µH (1kHz)
Napięcie wyjściowe1.2 mV (at 1 kHz, 12 cm/sec)
Szlif igłysferyczny
WspornikRurka aluminiowa
Mocowanie½”
Wymiary (S x W x G) mm26.5 x 16 x 16.6
Waga kg0.0068

Opinie o Audio-Technica AT-MONO3/SP

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: